MK3 bioly_86WR Pakiet RS + Kierownica RS

xmen, 21.07.2015, 19:12 « poprzedni - następny »

xmen

Zakup felg muszę odpuścić ponieważ pojawiły się inne  nie oczekiwane wydatki....

wracając do auta nie wiem czy wspominałem ale czeka mnie wymiana piasty tył bo z 2 tyg temu okazał  się ze sumi jak usiadły dwie osoby z tyłu i dociążyły auto.

Piastę zamówiłem firmy OPTIMAL z tego co mi wiadomo szła ona na 1 montaż.
Teraz tylko zlokalizować zostało która to pisata czy lewa czy prawa jest do wymiany.
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

WojtasS

bioły zakładaj skf, optimal jak dobrze pójdzie to z pół roku pojeździ jak może i nawet tydzień... poczytaj na forum mkp bo pare osób kupowało i większość i tak kupowała skf
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

xmen

już za późno kupiona piasta OPTIMALa pożyjemy zobaczymy...
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

T

Cytat: xmen w 06.08.2015, 17:40Zakup felg muszę odpuścić ponieważ pojawiły się inne  nie oczekiwane wydatki...
Naprawdę odpuść ten temat, chyba, że znajdziesz coś absolutnie nieziemskiego. Zewnętrzny wygląd Twojego auta w tej chwili "robią" właśnie felgi. Podobnie, jak wnętrze "robi" kierownica z RS-a (chociaż ja bym takiej nie założył z powodów, o których już pisałem). Widziałem, że na innym forum kilka osób krytykowało te felgi. W takim przypadku warto zajrzeć do tematu danej osoby i spojrzeć na wygląd jej auta. Wtedy zwykle nie ma wątpliwości skąd taka, a nie inna opinia. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

xmen

coś w tym jest Tomasz :) pożyjemy zobaczymy ogólnie na ten sezon koniec modów  trzeba się trochę odkuć z PLN po za tym co jest już zaplanowane od dłuższego czasu czyli dokładniej decat na który czekam dłuższy czasz bo u Heka skończył się zapas jakiś czasz temu  i niebawem ma mieć nową partie...
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

xmen

wiec tak piasta już wymieniona  przy zakupie piasty okazało się się nie było śrub do mocowania  objeździłem hurtownie i nic nie było od ręki wiec postanowiłem podjechać do hurtowni ze śrubami i dokupić taką samą M10x30 tylko była dostępna na klucz imbus 10,9 ale mi to nie przeszkadza bo seria wychodziła mocowana na TORX 45 wiec autko zostało naprawione.

niebawem dalsza cześć zaplanowanych działań
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

xmen

18.08.2015, 18:47 #36 Ostatnia edycja: 18.08.2015, 19:33 by xmen
Dystanse zapakowane 20mm

przed

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



po

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



no i wisienka na torcie jutro montaż


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

qualin

U mnie po wywaleniu kata czuc wyrazna poprawe. Musial juz neizle zawalony byc :)

sseebbaa1

Cytat: xmen w 18.08.2015, 19:47Dystanse zapakowane 20mm
Dla mnie trochę przegięcie z wysunięciem kół.

Przy Twoim rozmiarze felg:
Cytat: xmen w 21.07.2015, 20:12Felgi: PLW 18" 8J ET 45
dołożenie dystansów 20 mm powoduje, że każde z kół jest wysunięte na zewnątrz o 13 mm bardziej niż w zwykłe felgi ST z dystansami 20 mm.
A u mnie w eSTeku, który ma przecież szersze przednie błotniki jest prawie na równo...

Widzę na zdjęciu, że musi być już naciągnięcie opony na feldze, żeby nie tarło o rant błotnika :)
Swoją drogą to jakiej szerokości masz opony na tej feldze 8,0?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Cytat: sseebbaa1 w 19.08.2015, 15:40Dla mnie trochę przegięcie z wysunięciem kół.
Dla mnie też. I nie do końca sobie wyobrażam, jak można na tym jeździć. Co się stanie z oponą przy większym ugięciu zawieszenia?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

xmen

naciąg jest delikatny bo na 8J jest 215/40/ jest idealnie naciąg był 1 niż dystanse :P jeździ się normalnie jak na normalnym kole...

dziś zamontowany DECAT jest mega dźwięk i auto się zbiera o wiele lepiej :D no i na skupie za kata dostałem 500pln
MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II

xmen

w sobotę był zakup niekontrolowany spontaniczny postanowiłem zamienić swoją aktywną skrzynkę no name na taki zestaw ku mojemu zaskoczeniu całkiem przyjemnie gra :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

MK3 TDCi Hybryda: 160km / 370Nm pakiet RS + kierownica RS Foki II