Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Spoiler RS

beny2345, 10.07.2015, 23:32 « poprzedni - następny »

ST

10.03.2016, 14:18 #15 Ostatnia edycja: 10.03.2016, 14:29 by ST
Cytat: PyRsHaL w 17.10.2015, 16:13
U siebie mam podobnie :) Z tym, że na życzenie "black stealth carbon" by Water&Print

Mam jeszcze pytanko. Czy u Siebie masz oryginalną lotkę od RS-a? Bo nie wiem czy po kupnie oryginalnej lotki do mnie wraz z oryginalną lampą stopu trzeba robić jeszcze jakieś kombinacje z instalacją elektryczną, czy wtyczka z kablami pasuje bez żadnych przeróbek? No bo jak zakładałem tylne lampy do siebie od RS-a to trzeba było lutownicy użyć.
Może któryś z Kolegów robił taką przekładkę z oryginalną lotką to coś podpowie?
I ciekawi mnie czy ta fabryczna lotka jest jakoś lakierowana, czy to jakieś specjalne tworzywo z połyskiem, bo zastanawiam się jakie są opcje jeżeli na niej będą jakieś rysy, które nie da się spolerować, to co wówczas? Czy da się to polakierować i dalej będzie wyglądała jak oryginał?
Pozdrawiam Jurek.

PyRsHaL

Ja mam u siebie ori, która pasowała P&P bez żadnych przeróbek. Montowałem praktycznie zaraz po zakupie.
Na zamiennik się raz skusiłem - nie polecam ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

11.03.2016, 06:52 #17 Ostatnia edycja: 11.03.2016, 06:57 by ST
Ok. Dzięki za konkretną odpowiedź.
A jak ktoś z Kolegów na oryginalnej lotce robił jakieś sprawy lakiernicze to też poproszę o kilka spostrzeżeń.

ST

06.04.2016, 14:18 #18 Ostatnia edycja: 06.04.2016, 16:22 by ST
Cytat: PyRsHaL w 11.03.2016, 00:49
Ja mam u siebie ori, która pasowała P&P bez żadnych przeróbek. Montowałem praktycznie zaraz po zakupie.
Na zamiennik się raz skusiłem - nie polecam ;)
Mam jeszcze pytanie: jak kupowałeś oryginalną lotkę, to była w komplecie ze światłem stopu? Czy trzeba było osobno zamawiać? Bo ja dzisiaj zamówiłem oryginalną, ale w serwisie Forda  - Koszalin Stare Bielice, nie wiedzą czy lotka przyjdzie w komplecie z lampą...

PyRsHaL

No tak razem z lampą miałem, poprzedni właściciel na miejscu pomógł założyć i sam później ori lotkę ST zakładał swoją :D

W serisie Forda?!? Ktoś tu chyba w 6tkę w Totku trafił :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

06.04.2016, 20:31 #20 Ostatnia edycja: 06.04.2016, 21:53 by ST
Dzięki za info. Na lotkę dali 20% upustu (dobre i to). Chciałem kupić używkę, ale jakiś małolat z allegro zwodził mnie przez dwa tygodnie, a potem zabajerował, że brat kupił rzekomo rozbitego RS-a i to akurat z tyłu.  A to ten szczyl co mnie wkurzył co nieco i tu jakieś badziewia oferuje:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1219683        Lotto dopiero dzisiaj puściłem na te kumulacje 15 baniek :D
A dzisiaj widziałem (zarejestrowanego w mojej mieścinie) po raz pierwszy na żywo Lexsusa RC-F  V-8, tylko w takim śmiesznym marchewkowym kolorze, ale te cztery rury z tyłu niczym w Nissanie GTR wyglądały groźnie...Ale z takim wielkim silnikiem  (5 litrów i 477KM) rozpędza się tylko do 270, a pierwsza setka w 4,5 sek. Czyli od Nissana odstaje...
Lexus V8 zaczyna się cena od 360 tys.pln, a wersja LFA  V-10 od 1,9 miliona pln... To tak a konto tych 15-stu baniek w lotto :)
A średnie spalanie V-8 na torze to dobre 65litrów na 100km...

fabio210

Cytat: ST w 06.04.2016, 20:31
       ... A średnie spalanie V-8 na torze to dobre 65litrów na 100km...
Spalanie jak ruski czolg, podczas manewrów... ;)

ST

Jak na oszczędnych japońców to dość rozrzutne - takie duże i  paliwożerne monstra pod maską.