[Mondeo] mk3 Hatchback '03 FL

Stankiew, 01.06.2015, 13:08 « poprzedni - następny »

Maly

Według mnie jest dobrze oprócz żółtych vagowych halogenów ;] Pozdro

Stankiew

Dziś jako że pogoda garażowa wpadł dół zderzaka przedniego '07 z hokejem od Cupry...jak NA RAZIE to pieje ale niedługo auto pójdzie troche w dół ;) Nosze sie z zamiarem kupna zawieszenia sportowego MTS -50/-50...jestescie w stanie cos o tym powiedziec ?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


st-power

Cytat: Stankiew w 10.07.2015, 21:07Nosze sie z zamiarem kupna zawieszenia sportowego MTS -50/-50...jestescie w stanie cos o tym powiedziec?
MTS sprężyny są dobre,ale przy takim obniżeniu Twoje seryjne amorki już nie będą pracować poprawnie, musiałbyś kupić sportowe.
Jeśli chcesz zachować swoje amorki to kup zestaw np 30/40 oraz pomyśl o dystansach do kół, bo za bardzo są schowane lub inne felgi z mniejszym ET.

I jak dla mnie to te żółte halogeny paskudnie wyglądają :P
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

MTS robi tylko sprezyny do Mondeo. Jak chcesz obnizyc o 50 mm to kup zawieszenie TA Technix. Mam takie u siebie, dalem niecale 900 zl z przesylka z Niemiec. Jest sztywniej niz na zawieszeniu z ST, ale nieznacznie. Bardzo poprawilo sie prowadzenie auta :) Generalnie jestem zadowolony.

Stankiew

Dziękuje Panowie za rady co do zawieszenia ;)  Skusze na tego TA-Technixa ;)
st-power - Na razie nie będę kupował dystansu, poczekam aż kupie nowe felgi i wtedy dobiorę tak żeby to miało ręce i nogi ;) A co do halogenów to wiem że nie każdemu one pasują ale mi się póki co podobają ^^

Maly

Dobrze wygląda ;]

Stankiew

Mając chwile czasu postanowiłem przelać pomysły na papier i coś tam wyszło ;) Ogólnie taki jest plan na auto a czas i pieniądze pokażą kiedy to wszystko się poskłada ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Stankiew

Trochę mnie tu nie było ale cały czas sie coś dzieje ;)
błotnik i zderzak tylny ogarnięty, dokładka z przodu siedzi. Ręczny hamulec już działa a w poniedziałek Mondeusz idzie do mechaniora na wymiane filtrów, oleju, płynu chłodniczego i wymianę pękniętej pokrywy zaworów.  

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Plan na zimę zakłada ogarniecie zawiasu i nowych felg ^^

I jeszcze pytanko...sportowy Ta-Technix obniża o ok. 50mm co za tym idzie, dupa siada niżej niż przód. Jak to ogarnąć żeby przód siadł niżej? Próbował ktoś coś albo jakieś pomysły jak zejść niżej? Od razu mówię że jak na razie nie stać mnie na gwint...