[Mondeo] DVD w ST220

Tigerbart, 21.05.2015, 22:00 « poprzedni - następny »

Tigerbart

Mam dzieciaki i chciałbym mieć DVD w aucie. Nie chcę kupować chińskiego zestawu uniwersalnego na zagłówki z supermarketu i myślę o czymś, co było montowane w Fordach. Mam w związku z tym kilka pytań:

- czy były wersje Recaro z DVD w zagłówkach w ST220?
- czy w fotelach Recaro w ST220 da się zamontować pod fotelem pasażera zestaw ze "zwykłego" Mondeo Mk3?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.TAKI

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.LUB TAKI

- czy w konstrukcji dachu (bez szyberu) jest możliwość zamontowania zestawu z C-Max'a?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Taki

Poradźcie mi coś, może ktoś już zajmował się z was montażem DVD w swojej maszynie?

weksla

ten drugi odradzam bo to vhs jeszcze :D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Bartek - powiem tak - moim dzieciakom znudziło sie oglądanie filmów w aucie.
Miałem kiedyś zestaw Manty z dwoma monitorami i wytrzymał chyba ze 4 lata bardzo intensywnej eksploatacji. Potem krótko używaliśmy Phillipsa, ale od dobrych dwóch lat dzieciakom nie chce sie tego podłączać - bawią sie tabletem i smartfonami.

Oczywiscie plusem sprzętu mo towanego na stałe jest brak konieczności jego zakładanie i ściągania, ale szukanie specjalnie czegoś Fordowskiego jest IMHO trochę sztuka dla sztuki.

Gdybym teraz chciał coś takiego robić, to dałbym jakieś dwa przyzwoite monitory plus dysk twardy z którego można odtwarzać filmy i tyle.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

yayko

Albo uchwyt na tablet z netem i ogień  :)