[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

zimoch

Cytat: Tigerbart w 28.10.2017, 12:00
Prawdopodobnie będę musiał usunąć z kompa dwie sondy (te za katami) bo ciągle mam bledy. Sam tego nie ogarniam wiec zapewne do tego dojdzie.

Z błędami nie widzę sensu hamować auto a czuję znaczną poprawę w wydajności:)

Hej. Napisz co udało ci się zrobić w związku z tymi błędami. Planuje wykonać u siebie podobną operacje w związku z tym że silnik pokazał mi kolano.



T

11.01.2018, 03:24 #421 Ostatnia edycja: 11.01.2018, 03:25 by Rijndael
Błędy tych sond nie wpływają znacząco na moc. Może to jest kilka km, może nie. W zasadzie jedyny problem jest taki, że gdy zapali się check to ecu prawdopodobnie cofa odrobine zapłon.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

Słuchajcie sytuacja życiowa zmusiła mnie do sprzedaży auta. Nie mam od maja pracy. Będę ogłaszał upadłość konsumencką.

Auto trafiło w dobre ręce i zostaje na forum.

Alek

Kiepska sprawa, trzymam kciuki żebyś sobie wszystko poukładał. Tak z ciekawości, czym się zajmowałeś zawodowo?

JacekST220


T

Powodzenia Bartek! Oby kolejnym autem był Mustang.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

Możliwe że auto do mnie wróci.

Odpowiadając na pytanie - jestem logistykiem.

Jeśli auto do mnie nie wróci to następnym autem będzie zapewne Taurus SHO poliftowy, jednak rok pojeżdżę autobusem :)

Bartek1987

Auto jest Twoje Bartek tylko nim się troche pobujam jakbym z wypożyczalni odebrał

sseebbaa1

Cytat: Bartek1987 w 11.09.2018, 19:18Auto jest Twoje Bartek tylko nim się troche pobujam
Bartek1987 bujanie bujaniem, ale jak będzie z hamownią?
Warto sprawdzić co tam auto wypluje po wszystkich staraniach Tigerbarta. Należy mu się ta wiedza! :D
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy