[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Cytat: alibizi w 27.07.2016, 07:31
Widzę, że auto wystawione na sprzedaż.
Opis autka w aukcji profesjonalny. No i te śliczne zdjęcia.
Ale i tak mam nadzieję, że się nie sprzeda :stupid: Kurde, aż szkoda pozbywać się z forum ładnego auta... ;(
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

alibizi

Zdjęcia spoko, zachęcają. Chociaż sam wolałbym jednak w ogłoszeniu normalne zdjęcia bez obróbki. Ot takie zboczenie. Może kupi ktoś z forum.

st-power

Prze tej cenie, będzie Ci potrzebny łud szczęścia i konkretny pasjonata :) Szkoda,że sprzedajesz,ale mimo wszystko życzę powodzenia.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

Tigerbart

Witajcie,

Bardzo trudno było mi go wystawiać, nawet dopadła mnie złośliwość rzeczy martwych, bo najpierw jak przygotowałem całe ogłoszenie to gdy kliknąłem "podsumowanie" to net mi padł, następnego dnia od nowa przygotowałem ogłoszenie i nie działała strona banku gdy chciałem zapłacić za jego wystawienie, dopiero trzeciego dnia udało się to zrobić.

Bardzo długo z tym zwlekałem, prawie dwa miesiące, bo bardzo lubię tego mojego czarnucha i sprawia mi wiele radości gdy nim jadę.

Problem w tym, że prawie nim NIE jadę, bo 2x w tyg po 10-15 km to jest zdecydowanie dla niego za mało.

Cena w ogłoszeniu to cena w ogłoszeniu ;) Jesli ktoś z forum chce - kontakt, ustalimy kwotę. Jestem skłonny do ustalenia nowej ceny ;)

alibizi

Z ciekawości jak sprzedaż auta? Widziałem, że ogłoszenie się skończyło i na razie się nie pojawia. Jak w ogóle zainteresowanie ogłoszeniem?

Mój też trafił na sprzedaż. Miotało mną cały wieczór i nie mogłem spać ale czas ruszyć motoryzacyjnie do przodu.

Tigerbart

Zainteresowanie zerowe. Traktuję to zupełnie luzacko, sprzeda się to dobrze, nie sprzeda się to też dobrze ;)

Z nowości to dziś Seba zobaczył auto na żywo i oczywiście miała miejsce przejażdżka ;) Seb pojeździł moim gokartem  i poznał nowe walory dźwiękowe Durateca 30 nie wiele różniące się od dźwięku Noble'a na torze ;)

sseebbaa1

11.08.2016, 22:04 #291 Ostatnia edycja: 11.08.2016, 22:58 by sseebbaa1
Potwierdzam. Hardcorowy ten Twój wydech. Dla mnie ciut za głośny, ale przepięknie podkreśla, że to 6 garów tam pracuje :D
Wszystkie 4-cylindrowce mogą się schować.
Przejażdżka Twoim smokiem zwłaszcza w tunelu pod Martwą Wisłą była naprawdę wyjątkowym doznaniem akustycznym!

Wizualnie również masz ładnie dopracowane autko i dlatego jeszcze raz życzę, abyś go nie sprzedał. No po prostu aż szkoda.


A! Miałem Ci powiedzieć, że jeszcze przez parę minut po Twoim odjeździe słyszałem z bardzo dużej odległości jak cisnąłeś go na jakimś szybszym odcinku. Jesteś słyszalny chyba w całym Gdańsku :D

« Dodane: 11.08.2016, 22:58 »

---
Jeżeli zaś chodzi o porównanie do wydechu Noble'a, to uważam, że Twój jest lepszy! Zdecydowanie wyraźniejszy bulgot i te niepowtarzalne strzały z wydechu przy puszczeniu gazu!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

st-power

STejk na przelocie zawsze będzie strzelał z wydechu i bulgotał, wystarczą tłumiki tylne,by już ten efekt usłyszeć :) A im będziemy kombinować bliżej silnika , tym będzie głośniej i bardziej metalicznie.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

Tigerbart

Cytat: sseebbaa1 w 11.08.2016, 22:04A! Miałem Ci powiedzieć, że jeszcze przez parę minut po Twoim odjeździe słyszałem z bardzo dużej odległości jak cisnąłeś go na jakimś szybszym odcinku. Jesteś słyszalny chyba w całym Gdańsku

Na światłach jakiś czopek Renault Scenic coś fisiowal, faktycznie blisko jeszcze bylo.

MAG

Szkoda ze mnie nie bylo na miejscu, ale musialem pojechac odebrax corke z obozu w górach i wlasnie pisze te slowa z Białki Tatrzańskiej, gdzie czekam pod pensjonatem na zakończenie imprezy i zapewne za jakas godzine bede ruszruszaal do Gdańska...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Tigerbart

Nic straconego, po weekendzie wstepnie się ustawiliśmy na spotkanie.

MAG

Jeszcze przed wyjazdem Seby?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

14.08.2016, 17:19 #297 Ostatnia edycja: 14.08.2016, 18:57 by sseebbaa1
Tak jest!

Jutro kartingi koło stadionu ?

« Dodane: 14.08.2016, 18:57 »

MAG-owi pasuje jutro popołudniu.
Tylko czy w święto będzie otwarte?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Tigerbart

Wszystko na to wskazuje, że nie zmotywuję się do sprzedaży i auto zostaje jak na razie ze mną ;)

Oznacza to pracowitą zimę przy aucie ;) Bo ja taki głupi jestem i muszę coś dalej dłubać ;)

sseebbaa1

Cytat: Tigerbart w 24.09.2016, 16:53auto zostaje jak na razie ze mną ;)

Cieszę się, że moje życzenie spełniło się :D :D :D
Cytat: sseebbaa1 w 11.08.2016, 23:04i dlatego jeszcze raz życzę, abyś go nie sprzedał. No po prostu aż szkoda.


eSTeka możesz sprzedać dopiero jak kupisz Mustanga :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy