[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

MAG

Że nikomu z nas nie wpadło do głowy jakiegokolwiek zdjęcia strzelić...

A Bartka ST naprawde milusie jest, ale zastanawia nas ten drugi lift, bo niby pełen pakiet chrom jest, gałka z czerwona nicią jest, kiera z czerwoną nicia jest (chociaż wygląda prawie jak nowoobszywana), listwy boczne na progach z czerwonym napisem ST są, ale progi są zwykłe i brakuje czerwonej nici na obszyciu recznego.

Ale tak czy siak sprawia wrażenie bardzo zadbanego - w środku bardziej wyglada jak 2-3 letnie auto, a nie jak 10-latek...

No i stożek K&N fajnie drze jape...  ;-)

Chociaż i tak wydech w Mariusza aucie robi zajebista robotę, ale jak do Bartka trafi to co już czeka na montaz...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Tigerbart

Jak pojechałeś qualin to się tak rozgadaliśmy, tak fajnie się gadało, że pewnie poszlibyśmy na miasto ;) tak się to rozwijało ;)


qualin

Jeszcze nie raz będzie okazja się spotkać ;)
Co do fotki to ja przez chwile mialem taki pomysł, ale bałem się,  że wiatr mi porwie telefon :P
Musze zderzak połatac w tym tygodniu no i czekam na dostawę decatow do Heko :)

yayko

a nie myślałeś żeby go trochę obniżyć ? bo Panie straszna koza na tych 19 :)
i zmiana kierunków bocznych na czarne :)
a tak to bardzo fajny STejk :)

caqerr

Cytat: Tigerbart w 16.05.2015, 20:34Gwint zamówiłem 2 tygodnie temu AP, do końca maja będzie temat załatwiony. Do tego czasu gromadzę graty:

yayko

sory ślepy jestem :P

caqerr

easy, później było napisane :D
Zapowiada się ciekawie... :D

yayko

noo mnie ten wydech ciekawi :D

« Dodane: 18.05.2015, 10:42 »

czy jest głośno w środku czy nie :)

mnich80

Cytat: MAG w 17.05.2015, 22:25
Że nikomu z nas nie wpadło do głowy jakiegokolwiek zdjęcia strzelić...

A Bartka ST naprawde milusie jest, ale zastanawia nas ten drugi lift, bo niby pełen pakiet chrom jest, gałka z czerwona nicią jest, kiera z czerwoną nicia jest (chociaż wygląda prawie jak nowoobszywana), listwy boczne na progach z czerwonym napisem ST są, ale progi są zwykłe i brakuje czerwonej nici na obszyciu recznego.

Ale tak czy siak sprawia wrażenie bardzo zadbanego - w środku bardziej wyglada jak 2-3 letnie auto, a nie jak 10-latek...

No i stożek K&N fajnie drze jape...  ;)

Chociaż i tak wydech w Mariusza aucie robi zajebista robotę, ale jak do Bartka trafi to co już czeka na montaz...

Z limanowej wszystkie tak mają . Gość doposaża te samochody głównie właśnie do drugie liftu . Na forum mondeo jest znany jako stfan.

qualin

Taaa poruszalismy jego temat na spocie wczoraj :P

Tigerbart

Założyłem wydech. Powiem krótko - jest niesamowity ! Na początku się przestraszyłem i miałem wrażenie że przesadziłem z modami. Koledzy jednak po tym jak się przejechali a także jak pojeździłem cały dzień zmieniłem zdanie i wydech zostaje. Robi niesamowite wrażenie !

bishop

Nagraj. Chętnie posłucham jak brzmi razem ze stożkiem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Tigerbart

18.05.2015, 22:24 #27 Ostatnia edycja: 18.05.2015, 23:26 by Tigerbart
Ani jeden kumpel ani drugi po przejażdżce nie chcieli mi oddać auta ;) Przekonywali mnie, żebym absolutnie nic nie zmieniał i z całych sił próbowali wybić mi z głowy rezygnację z tego wydechu. No i jak cały dzień jakoś minął (dopiero wróciłem do domu od rana) to się zaczynam do niego przyzwyczajać. Skąd takie wrażenie?

Po prostu na seryjnym wydechu i dolocie jak się daje "w palnik" to mimo wszystko w środku jest cicho. Po dodaniu stożka wiadomo - cicho jest tylko jak się nie daje "w palnik" i dżwięk V6 się fajnie zarysowywał po przekroczeniu 2000 obr.

Teraz gdy mam wymieniony cały wydech jest cały czas głośno w środku, jedyne momenty, gdy jest w miarę cicho to gdy chodzi na jałowym albo hamuje silnikiem poniżej 2000 obr. Teraz jest rasowa V6 na całym zakresie obrotów podczas przyśpieszania, zaczyna się od wyraźnego bulgotu, potem jest ryk, a po odcince strzela marchewami ;) Postaram się nagrać. Nie da się tego opisać.

« Dodane: 18.05.2015, 23:26 »

Po montażu wydechu postanowiłem cyknąć parę zdjęć na szybko:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

czyli na razie kolega ST-POWER ma najlepszy wydech na forum :)

caqerr

Podaj nr vin jak możesz...
Strasznie dziwnie jest wymieszane. Niby brak otwierania bagażnika jest który jest po '05...
Ale brak ręcznego,progów a i poduszka z 1 FL...
Dodatki od STfana są więc raczej to jego auto :P
Dokładke chrom na dolnym grillu masz ori czy pasek chromu doklejony?