[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

Tigerbart

04.09.2015, 11:42 #105 Ostatnia edycja: 04.09.2015, 21:06 by Tigerbart
Jeszcze ich nie dostałem hehe ale w 5 dni roboczych powinien być temat zamknięty.

Nie będę obniżał więcej, jest optymalnie, sam się zglebi znacząco gdy przyjdzie czas na zimowki.

« Dodane: 04.09.2015, 21:06 »

Nooo z nowymi lampami jest KOT ! :)

Piszę z telefonu - jak odpalę kompa załączę zdjęcia.

Tigerbart

No i lampy:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wygląda jak kot ;)

Okablowanie wewnętrzne zrobili porządnie, malowanie bez zarzutu, lampy odczyszczone, uszczelki "ożywione", pewnie silikonem w sprayu. Nie postarali się jednak do końca - lewa lampa różni się od prawej wewnętrzną czystością klosza - prawy jest czysty, lewy nie - to widać.

Chciałem sprawdzić jak działa bixenon - okazało się, że prawa lampa nie śmiga - podłączyłem starą, też nie śmiga światło drogowe, zaglądam do bezpieczników (85 i 86) i prawy jest spalony. Podmieniłem bezpiecznik z 85 na 86 i również się spalił.

Winowajcą więc nie jest lampa - czeka mnie szukanie zwarcia....

Ale ładnie wyszło, nie?

bishop

Cytat: Tigerbart w 05.09.2015, 13:49Ale ładnie wyszło, nie?
Bardzo ładnie. Zrób fotkę z przodu ale nie pod taki kątem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Tigerbart

Naprawię, wyczyszczę, włączę i wtedy je zaprezentuję jak trzeba Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko


T

Cytat: Tigerbart w 05.09.2015, 13:49Podmieniłem bezpiecznik z 85 na 86 i również się spalił.
Sprawdzałeś czy pali się na obu lampach?

Cytat: Tigerbart w 05.09.2015, 13:49Ale ładnie wyszło, nie?
Wygląda świetnie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

Mialem 1 sztukę wiec sprawdziłem na seryjnej lampie. Jak kupię bezpieczniki to sprawdzę jeszcze raz wszystkie opcje. No fajnie by było gdyby to była wina lampy, jednak czuję w moczu że to nie to.

tomekka

10.09.2015, 07:26 #112 Ostatnia edycja: 10.09.2015, 07:28 by tomekka
Świetnie wyglądają :) jakie żarniki masz albo będziesz zakładał? Napisałeś do nich w sprawie tej "niewyczyszczonej" lampy ? Niech wiedzą :)

tomekka

No jak z lampami ? Ogarnięty temat ?

Tigerbart

Niestety nie miałem czasu, natomiast w tym tygodniu chcę to ogarnąć:)

Dziś chcę go wyczyścić porządnie i doprowadzić do stanu reprezentatywnego bo strasznie się zapuścił przez ostatnie tygodnie

Tigerbart

Zapomniałem o obiecanym filmie dotyczącym dźwięku mojego potworka z wydechem, który zamontowany został przed wakacjami ;) Mam reflex co.. Czekałem ostatnio na dzień bez deszczu i udało się.

Gada ona mianowicie tak  :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=STzKFSWYOyw&feature=youtu.be

yayko

Fajnie :)

custom

Ładnie gada

yayko

Mam pytania :)
Planuje gwint ap na wiosnę albo w zimę :) a że już trochę go masz możesz opisać komfort jazdy? Bardzo czuć nierówności?  Oraz cz TRZEBA dokupić dystanse do felg od Rs`a?

Tigerbart

Gwint AP daje kompromis między sztywnością a komfortem. Trudno sobie wyobrazić przy takim poziomie sztywności większy komfort jazdy, bardzo polecam.

Dystanse nie są niezbędne - da się jeździć normalnie - dystanse zniwelowały obcieranie przednich kół przy maxymalnym skręcie.