[Focus] ST 225 / Fabio210 / Sochaczew - Płock

fabio210, 12.05.2015, 22:09 « poprzedni - następny »

Boxik

Cytat: fabio210 w 26.01.2016, 09:08A co najgorsze, że to teraz jej samochód,
Skąd ja to znam :) Moja nie chce wysiadać :P Ale są tego plusy- Zawsze mam szybki transport z imprezy :)

yayko

Fabio będę w niedziele w sochaczewie można się złapać  :)

TAM

Cytat: fabio210 w 26.01.2016, 09:08A co najgorsze, że to teraz jej samochód, mi pozostał czerwony szerszeń, pomarańcza nawet nie da się przejechać.
Mówiłem już rok temu, że tak będzie... :-)

fabio210

Yayko, nie ma sprawy :)
Tam, zgadza się, mówiłeś ;)

fabio210

Foczka wczoraj strzeliła focha. Albo pękła obudowa termostatu, albo pękł przewód. Czekam na diagnozę od mechanika. Ehh... Potrzebna była laweta, oczywiście nie obyło się be problemu z kątem najazdu. Ale jakoś przebrnelismy przez to.

fabio210

No i znaleziony winowajca, wypadło zabezpieczenie z gniazda czujnika temperatury. Naprawione i zabezpieczone tak by się to nie powtórzyło, przy okazji sprawdzone zostało sprężanie silnika oraz szczelność na głowicy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Akurat przed odebraniem auta przyszły amorki na przód, od razu szybka akcja i montaż.
Amorki firmy KONI seria STR.t kolor pomarańczowy XD Focus w pełni sprawny, przygotowany do sezonu.
W planach jest jeszcze tylko renowacja felg, plus ewentualna zmiana koloru na BBS'ach.

weksla

No to całe szczęście☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps