Ford S-Max 2.2 tdci Titanium S

fredi, 11.04.2015, 23:30 « poprzedni - następny »

fredi

na liczniku przejechane 120000 , auto sprawuje się bez zarzutu.Kupiłem alusy na letnie opony.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Individual  - zawsze mi sie ten wzór podobał bardziej niż standardowe "śnieżynki"
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

A ja mam zdanie przeciwne :D
Wiem, że "śnieżynki" (czy igreki) są bardziej oklepane, ale wolę je od tych Individual. Kształt felg Individual z tymi okrągłościami w ogóle nie pasuje mi do linii S-Maxa.
Ale to tylko moje zdanie :)

Nadal uważam, że S-Max frediego z dotychczasowymi felgami jest jednym z najładniejszych S-Maxów, jakie widziałem.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

JacekST220

Cytat: sseebbaa1 w 26.02.2018, 08:59
A ja mam zdanie przeciwne :D
Wiem, że "śnieżynki" (czy igreki) są bardziej oklepane, ale wolę je od tych Individual. Kształt felg Individual z tymi okrągłościami w ogóle nie pasuje mi do linii S-Maxa.
Ale to tylko moje zdanie :)

Nadal uważam, że S-Max frediego z dotychczasowymi felgami jest jednym z najładniejszych S-Maxów, jakie widziałem.

x2 :)

snafu

Ja zapodaję sparco assetto gara na ten sezon. Obecne ori śnieżynki (dla mnie najładniejsze pod smaxa) idą na zimowe.

Powód to masa. Te ori ważą 12,6kg. Sparco niecałe 9. Nie tylko zawias odczuje, ale i koni przybędzie :)
Do golfa kupiłem 7,5kg 18" będzie odczuwalne.

fredi

11.11.2018, 09:07 #65 Ostatnia edycja: 11.11.2018, 09:43 by fredi
Mój s max przed wymianą kół na zimowe
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.