[Fiesta] Gokart ST150+

TowerST, 11.03.2015, 19:52 « poprzedni - następny »

TowerST

31.03.2015, 21:09 #15 Ostatnia edycja: 31.03.2015, 21:10 by TowerST
a tyle daje rozwiercenie przepustnicy z 55 na 59 mm i włożenie kolektora Milltek 4-1 EVO2. Według angoli powinno być 172 kuce bez programu, a u mnie kosmetyczne różnice.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Ale nie ma złego, co by na dobre nie wyszło - jutro, czyli z miesiąc wcześniej niż planowałem, dolewamy paliwa i przesuwamy zapłon, znaczy się strojonko u Mirasa w ECU Project. 180 musi pęknąć ((((:

stay tuned...
RS Mark III / było ST225 / ST150

sseebbaa1

Silnik kręci do 7.000 obr/min (czyli fajnie), a moc maksymalną masz już przy 5.600-5.700 obr/min.
Moment w końcówce zbyt mocno spada. Wydaje się, że strojenie powinno poprawić zwłaszcza to. Wtedy 180 KM rzeczywiście powinno pojawić się na wykresie.
Czego Ci życzę.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

TowerST

do 180 zabrakło, ale moment zacny.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Było mi trochę smutno  (((; że nie ma 180, skoro Pumaspeed ten stage robi na 182 konie. Więc zacząłem szperać i okazało się, że wiele osób na tym stage-u ma 170 koni, łącznie z tymi, którzy kupowali cały pakiet od pumaspeed (graty + program). Jak się okazało Pumie 182 wyszło na inercyjnej hamowni

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Mountune dla tego pakietu gwarantuje 165 koni, choć piszą, że w większości wypadków jest to 170, to dla asekuracji nazwali go 165, jakby jakiemuś klientowi nie wyszło 170.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

RS Mark III / było ST225 / ST150

Mustang

Dzisiaj widziana we Wrocku na Powstańców jeśli mi się ulice nie pokićkały :D Kierowca był w środku więc pozdrawiam ;)

TowerST

Dzięki, ja niestety chyba jestem mniej spostrzegawczy, bo Twojej pomarańczy nie widziałem, tylko białego STka na Karkonowskiej.
P.S.
Karkonowska to jeszcze nie Powstańców, ale ta sama nitka.
RS Mark III / było ST225 / ST150

Mustang

Mogłeś nie widzieć bo jechałem czerwonym leonem III FR. ale fiesta rzuca się w oczy jak meteoryt :D Heheh pomarańczę byś bankowo usłyszał :P

TowerST

a Leona widziałem ((;
Z tym meteorem to bardzo trafne porównanie, pozwolę je sobie zapożyczyć.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

RS Mark III / było ST225 / ST150

TowerST

Przejazd na torze sfilmowany z drona:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://drive.google.com/file/d/0BxeVyaKfdXpJSXI1MnRsbVJrVmM/view?usp=sharing

IV Runda Wyścigowej Ligi Mistrzów
Wrocław Tor Rakietowa, kwiecień 2016
RS Mark III / było ST225 / ST150

MAG

Fajnie pomykasz.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Jaka jest waga auta?
Ważyłeś je?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

TowerST

Nie ważyłem, ale myślę, że ciut ponad tonę.
RS Mark III / było ST225 / ST150