[Focus] Jesli przebieg wiarygodny to chyba warto

weksla, 10.03.2015, 22:53 « poprzedni - następny »

weksla

Jeśli ktos szuka 5d z dobrym chyba najlepszym wyposazeniem (nawet szyberdach) ST mk2, z małym (zakładam że realnym) przebiegiem, w dodatku polift. To chyba warto.
Sądze że za 40 by się wyrwało:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-perelka-stan-idealny-max-opcja-C36241449.html
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu


MAG

Jesli ma 260 KM, to chyba tylko sam program zrobiony ...
Jak na rocznik i wypas, cena wydaje się bardzo sensowna (pod warunkiem, że opis oddaje prawde o aucie)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sseebbaa1

Cytat: MAG w 11.03.2015, 08:58
(pod warunkiem, że opis oddaje prawde o aucie)
"Focus posiada fabryczna SZPERE" - tak jest w opisie...
...a więc jak to jest z prawdziwością reszty opisu?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MAG

Hehe, tez na to zwróciłem uwagę ..
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

snafu

Dlatego tak ironicznie o 'projekcie'.

Kamayeye

Jeżeli proponujesz komuś STka to myślę że warto się z nim najpierw zapoznać. Focus oceniany na FKP rok temu. Często zmienia właścicieli w Polsce. W zeszłym roku stał w Warszawie za 44k zl. Teraz po 4000 km stoi w Krk za 42k zl. Mały przebieg nie gwarantuje niezawodności a wręcz przeciwnie, powinna zaświecić się czerwona lampka dlaczego taki mały.

weksla

No jeśli przebieg mały jest autentyczny to u mnie NIE zapala się czerwona lampka. A ja nic nienproponuje tylki rzucam link więc każdy niech sobie sprawdzi chyba ma swój rozum he?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kamayeye

Cytat: weksla w 11.03.2015, 16:57
No jeśli przebieg mały jest autentyczny to u mnie NIE zapala się czerwona lampka.
Nie przeszkadzałoby Ci jeśli twój samochód z oryginalnym niskim przebiegiem stałby np 2 lata z rozbitym przodem i dlatego taki niski przebieg? :D

weksla

Zależy jak bardzo miałby rozbity ten przód, to po pierwsze. Po drugie nie sądzę aby ktoś trzymał rozbitego ST 2 lata. Po trzecie jeśli ktoś się decyduje na zakup takiego auta, nie bierze go raczej w ciemno tylko skrupulatnie ogląda, a to że często tego typu auta zmieniają włascicieli to mnie akurat nie dziwi. Znam osoby co kupowały auta tego pokroju (nie koniecznie ST) a po pół roku sprzedawały twierdzac że im się znudziły lub Ci bardziej szczerz że ich poprostu nie stac na utrzymanie aut w tym stylu.
ja dałem tylko link do auta, które jakbym był na etapie kupna spewnością bym obejżał.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Myślę, że sprawdzenie stanu auta to nie jest wielki problem. Kontrola punktów bazowych karoserii, geometrii, kompresji w silniku, diagnostyka obd, a na koniec wizyta na hamowni i jest bardzo małe ryzyko, że kupi się trupa.

Tyle, że większość osób tego nie robi, a zamiast tego szaleją wokół auta z czujnikiem lakieru, który raz, że nie musi wykazać, ze auto jest powypadkowe (bo często handlarze wymieniają elementy na używane "pod kolor"), a dwa, że często zniechęca do aut, o które ktoś po prostu dbał i usuwał rysy u lakiernika, ew. które miały jakąś niegroźną stłuczkę, bez znaczenia dla ogólnego stanu technicznego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TAM