elementy pakietu ST

wilhelm, 20.07.2010, 16:44 « poprzedni - następny »

wilhelm

jak w temacie :)

kupię (kolor obojętny, ale nie zaszkodzi jak będzie to Magnum grey)
-zderzak przód ST220 + halogeny i grill
-zderzak tył ST220 kombi
-progi ST
-lotka na tylną klapę w kombi (ST)
-grill ST

Jak ktoś coś ma, lub posiada namiary na jakis element niech da znać  ;)

wojoo

oj drogo bedzie :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

aj tam da rade jak tylko to chce  :D, u mnie było z 4x więcej gratów w sumie  :evil:

weksla

pytaj u kolesia z Grudziądza na alledrogo, napewno ma, ale ma drogo i to Ham jest
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 20.07.2010, 22:52
pytaj u kolesia z Grudziądza  ale ma drogo i to Ham jest

Potwierdzam! nie życzę nikomu z nim żadnych interesów
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Grzechoo

Ja z kolei nie mam z nim niemiłych doświadczeń jeśli chodzi o kulturę, ale raz mnie załatwił. Chciałem halogeny od st telefonicznie uzgodniłem warunki i po wysłaniu maila z adresem do wysłania ich otrzymałem odpowiedź, że właśnie sprzedał, a na allegro miał aukcję jeszcze z tydzien z nimi.
Natomiast wiem jedno, z cen nie schodzi NIGDY!! Nie masz co negocjować. Kupuj u niego tylko jak już nie możesz nigdzie dostać. Warto też szukać na allegro u ludzi, którzy sprzedając zderzaki nie wiedzą, że to od ST. Ja tak kupiłem przedni zderzak za 150zł.

Aha i najważniejsza zasada, SPRAWDZAJ ZAWSZE ceny w sklepach forda, bo czasem nienormalni ludzie sprzedają drożej niż nowe części,
przykład: przedni dolny grill nowy ST220 kosztuje 200zł (na allegro widziałem nawet po 350zł), zaślepka zderzaka przedniego 50zł, a na allegro bywają po 80zł używki.