Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Pozegnanie ST220

marcin uk, 25.02.2015, 02:23 « poprzedni - następny »

marcin uk

Dzisiaj pozegnalem ST220 z zalem, ale coz decyzja podjeta.

Forum bede sledzil bo niedlugo wroce z fordem :) tym czasem bede przemieszczal sie autem typu klasy mini :)

Mini Cooper coz hmm szczerze to chcialem miec to auto zobaczyc jak jezdzi to moje juz hmm 9 auto w ciagu 9 lat :)

Jestem wysoki wiec myslalem, ze sie nie zmieszcze a tu zaskoczenie bo miejsca sporo nie to co ST220 , ale... :)

prowadzenie totalne zaskoczenie bo swietne nie chce powiedziec ze lepiej niz ST220 ale chyba lepiej zawieszenie twarde pewne oponki 205 / 45 / 17 ja na takie auto ok

Skomentujcie, krytyka itd jak najbardziej :) po prostu lubie auta taka moja pasja :)

yayko

Sam bym chciał mini ;)

st-power

Z samochodami to jak z kobietami - jak nie popróbujesz,to nie wiesz co dobre :D
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

marcin uk

Cytat: st-power w 25.02.2015, 08:31
Z samochodami to jak z kobietami - jak nie popróbujesz,to nie wiesz co dobre :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



for z netu, ale mam dokadnie taki sam.


Wlasnie warto sprobowac czegos innego i tez cieszy, ale tez potrafi orpoznic kieszen , a ja juz widze kilka rzeczy do zrobieni na dzien dobry... coz...



« Dodane: 25.02.2015, 11:58 »

Cytat: yayko w 25.02.2015, 07:54
Sam bym chciał mini ;)

Nie sa drogie takie autka, a oko ciesza. Pewnie bede je trzymal pol roku moze rok kwestia ile wloze i ile poswiece dla tego autka.

yayko

ten kosztuję :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



T

Skoro auto sprzedane, to temat zamykam. Ewentualną dyskusję nt. Mini można kontynuować w dziale "auta innych marek".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club