Pomarańczowe marzenie:D

malolat, 11.02.2015, 21:18 « poprzedni - następny »

malolat

Witam.
Stałem się szczęśliwym posiadaczem pomarańczki:D od zakupu nie włączyłem radia:D ahh ten dźwięk:D Autko z rąk kolegi z forum (steveno) więc nie wiem czy jest potrzeba przedstawiania:P. Po zakupie pierwszą rzeczą było usunięcie naklejki,ale z dnia na dzień co raz bardziej mi się podoba..Na wiosnę w planach ogarnięcie zderzaków i polerka:) Za dużo nie mam co robić kolega wcześniej wszystko ogarnął:) Zdjęcia dodam z czasem jak znajdę chwilę i ładna pogodę..
Pozdrawiam.

carlosc

graty furki czekamy an foty ! :-)

« Dodane: 11.02.2015, 21:22 »

szczerze mi ta naklejka tez sie nie podobala ale kwestia gustu :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

weksla

małolat, wrzucaj fotki a nie gadajD:
ps.
Gratuluję:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Pięknie!
Nic w rodzinie FT nie ginie :)
Również gratuluję.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

malolat

Noc ciemna nie będę biegł pod blok:P jutro wrócę z trasy umyje i wrzucę:D

yayko

Witaj w rodzinie :)
I graty zakupu ;)

szaman696

gratulacje, naklejki całkiem spoko

bishop

Coś małe te mondeo MK4 :) gratulację zakupu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Kris1976

Malotal to opisz w wolnej chwili ten zestaw hebli z zaciskami od bawarki bo Steven w sumie nic nie napisał.... nie wiem czy się w to pakować?!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

yayko

Stivi nawet ich nie dotarł :)

steveno

Cytat: yayko w 12.02.2015, 10:17
Stivi nawet ich nie dotarł :)

True :) Małolat dotrze za mnie. Moim zdaniem warto ,założyć te heble. Zastanowię się czy w Rs-ie też ich nie wkładać,ale na razie potestuje.

Kris trzeba było być na spocie to byś pojezdził i ocenił. Każdy ominięty spot to duża strata;:) 
Bardzo mnie cieszy ,że autko trafiło do właściciela ,który je docenia jak ja. Gratuluje zakupu. Szerokości i bezawaryjności.
A naklejka jest jak magiczna. Najpierw się nie podoba a potem ,żyć bez nie nie można  heheh.
Ps. Dziś widziałęm swoje autko jak ,ktoś inny je prowadzi dziwne uczucie:) Ale banan na mordzie cały czas jest jak go widzę.
Do przodu!!!

T

Zdjęcia, zdjęcia. Brakuje zdjęć. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

Cytat: steveno w 12.02.2015, 17:11Kris trzeba było być na spocie to byś pojezdził i ocenił. Każdy ominięty spot to duża strata;Smiley
...lepiej nie , bo ja bym Ci "dotarł " te heble  :evil:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: steveno w 12.02.2015, 18:11Ps. Dziś widziałęm swoje autko jak,ktoś inny je prowadzi dziwne uczucie:) Ale banan na mordzie cały czas jest jak go widzę.

fajnie ze zostalo w okolicy i na forum :)

malolat

Witam Panowie.
Sorry że nie pisałem ,ale wiecznie mało czasu.. Nad zdjęciami walczę cały czas:). Wracając do tematu hamulców naprawdę są zajebiste:D Ostatnio lataliśmy po mieście i awaryjne hamowanie znajomy poszedł przez czerwone a ja w miejscu:D Jak będzie jakieś spotkanie w Wawie dajcie znać mam mnóstwo pytań do dalszych modów..:D