[Focus] RS MK2 White Power

vtec, 19.01.2015, 18:17 « poprzedni - następny »

vtec

Nie będąc stronniczym, zakładam wątek i na tym forum ;)

Nastał ten dzień, nie sądziłem że tak szybko :)
jedna fota na początek ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


O aucie, rok 2010, dwóch właścicieli (kumpli) w PL, salon PL. Wyposażenie standard RS-owy, bez dodatków. Auto bezwypadkowe, miało wymieniany zderzak przód w serwisie, wszystko wbite w bazie. Nic nie ściąga, nic nie póka, jestem pod wrażeniem stanu auta, ale serwis pewnie zweryfikuje moje "wrażenia". Przebieg 67 kPLN. Do auta jakieś 18'' fordowskie na zimówkach, lato standard ori na czarno.
Serwis do końca 2012 w Fordzie, dalej jeden serwis u jakiegoś "heńka", bez urazy do Henryków ;).
Na dniach serwis na Dobrej. Tarcze jedne od nowości, także auto nie było ciorane, a kilka RSów oglądałem.
Pierwsze wrażenia z jazdy testowej mieszane, STkiem bym objechał, ale po dzisiejszym powrocie szacuneczek dla FORDa. Pięknie się prowadzi, zawiecha kosmos w stosunku do STka, sztywny, zwinny, moc jednak pod pedałem drzemie, a zakręciki czy mokra nawierzchnia, po prostu szok, trakcja naprawdę rzadko kiedy załącza się, a autko jedzie tam gdzie kierowca chce :)
Co do wyglądu, to chyba nie ma co opisywać, miażdży :)

Wiecej zdjęć sooon, plus jedno, chyba słuszne:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


spalił 12,5 przy 300km.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i środeczek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Co do modów, to się jeszcze zobaczy, bo coś czuję, że czeka mnie dość "szeroki" serwis, ale zobaczymy na dniach ... napewno klocki, tarcze, W OGÓLE całość do przejrzenia ...

adamlan

Pogratulować białej strzały

bishop

19.01.2015, 18:51 #2 Ostatnia edycja: 19.01.2015, 19:32 by bishop
Rs jest piękny a do tego w kolorze białym to już w ogóle perła:D
Ps. Ciekawe są montowane fotele przednie.
ps. 2 nie kupowałeś może w Zielonej Górze? Bo podobny biały stoi w ASO Fordzie na sprzedaż. Dobra to nie ten bo z Zg ma czarny dach. Nieważne.  :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

sseebbaa1

Gratuluję samochodu!
Śliczna zabaweczka.

A jakie to są Felgi, że pasuje ET?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Pisałem gdzie indziej napiszę i tutaj:) Zazdroszczę:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

st-power

Gratulacje :) RS to kultowe auto i marzenie wielu pasjonatów,również moje :)
Kolor piękny - zaglądaj koniecznie na spoty :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

Kris1976

Witek szacun i Graty decyzji, ...ale ...mam taką refleksję ...z jednego z najbardziej jajcarskich kolorów -  electric orange - przesiadłeś się na chyba najmniej elektryzujący kolor świata  :/
nie było zielonego jabłuszka albo też słusznego niebieskiego w sensowym stanie ?
Czy siedzi Ci się chociaż trochę niżej jak w ST czy to tylko wrażenia na foto że jest niżej osadzony ten fotel ?
Poza tym piszesz że auto w dobrym stanie a z drugiej strony że czeka Cię szeroki serwis... :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

snafu

Graty. Dobry kolor. Muszę też mój autobus ofocić i wrzucić któregoś dnia.

kubańczyk

gratulacje, pojazd marzenie :) Takie samochody wymagają specjalnego rabatu na Dobrej :D

wild_weasel

Gratuluję! Biało-czarna wersja kolorystyczna prezentuje się znakomicie, naprawdę wygląda na kawał groźnego zawodnika :)

custom

gratulacje z zakupu
fajna sztuka

Maly

Kolor jedyny słuszny ;]
zazdroszczę i gratuluję ,)

Adrian90

Extra wozidło;) Ale co do koloru to dla mnie tylko Ultimate Green;)

caqerr

Kiedyś myślałem ,że zielony jest tylko fajny.
Ale w okolicy katowic sam znam 5 właścicieli zielonych :|
Za dużo tych zielonych jest...
A biały z czarną felą robi robote :)

vtec

Cytat: Kris1976 w 19.01.2015, 19:21
Witek szacun i Graty decyzji,...ale...mam taką refleksję...z jednego z najbardziej jajcarskich kolorów -  electric orange - przesiadłeś się na chyba najmniej elektryzujący kolor świata  :/
nie było zielonego jabłuszka albo też słusznego niebieskiego w sensowym stanie?
Czy siedzi Ci się chociaż trochę niżej jak w ST czy to tylko wrażenia na foto że jest niżej osadzony ten fotel?
Poza tym piszesz że auto w dobrym stanie a z drugiej strony że czeka Cię szeroki serwis... :stupid:
jeśli chodzi o kolor to taki był plan, miał się mniej rzucać w oczy, choć... po kilku dniach jazdy stwierdzam, że stwarza większe zainteresowanie niż były ST.
zielonki oglądałem, ale jedna rzecz mnie irytowała, wszystkie malowane plastiki (zderzaki, progi, itp) w każdej sztuce różniły się już od koloru nadwozia, także za rok dwa malowanie, bo średnio by to wyglądało...
może troszkę siedzi się niżej, ale za to w fotel "wpada" się, a nie wsiada, także jeśli ktoś widzi lekko wytartą skórę na prawym siedzeniu, to jest to standard, Ford nie zadbał o ten element.
Serwis jak serwis, klocki, tarcze, oleje, filtry, może jakaś gumka, łącznik, choć nic nie puka, to nie ST, części zauważyłem że są conajmniej x 2 ;(

Powiem szczerze, nie chce się wysiadać z auta, nie chodzi o moc, bo prawie ta sama co w ST (na razie  :evil:), ale zawiecha i szpera na zakrętach robi robotę, mniam, mniam... milusio :)

« Dodane: 19.01.2015, 22:09 »

Cytat: sseebbaa1 w 19.01.2015, 18:55
A jakie to są Felgi, że pasuje ET?
jakieś fordowskie... nie wiem co to za model

« Dodane: 19.01.2015, 22:13 »

Cytat: bishop w 19.01.2015, 18:51
ps. 2 nie kupowałeś może w Zielonej Górze? Bo podobny biały stoi w ASO Fordzie na sprzedaż. Dobra to nie ten bo z Zg ma czarny dach. Nieważne.  :D
tego w Zielonej można urwać poniżej 70kPLN, ale coś za coś.... z Francji, dwóch właścicieli w PL, poza tym po sprowadzeniu stał prawie 9 miechów bez rejestracji, poza tym jakość naprawy była na zasadzie, zaklej, przytkaj, także cena, większy IC i wyposażenie kusiło, ale przeczyłoby to moim założeniom przed zakupowym, wolałem dołożyć....