[Focus] ST 2010 Performance Blue

ehaw, 15.01.2015, 12:24 « poprzedni - następny »

alibizi

Cytat: weksla w 05.02.2016, 19:59
Czy ja wiem że jeżdząc starym fordem tak jak większość z nas pokazujemy jakiee to są pieniądze heheh no chyba nie bardzo☺
Na pewno bardziej niż jeżdżąc nowym VW Up. Kupowanie używanych ST itd. nie jest dla ludzi rozsądnych i oszczędnych.

weksla

No nie dla oszczędnych:) Ale tak jak napisales duzo ludzi za dobrobyt spotrzeze niwego Upa niz stare St☺ U mnie w rodzinie nie raz słyszalem np. Za te pieniądze miałbys np dobrze doposoarzoną skodę fabie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

TAM

Popieram yayko, jak najmniej rzucać się w oczy, a w każdym razie nie z daleka! A co do jazdy VW, to cóż, ja bym nie jeździł. Jestem zbyt wstydliwy.

weksla

Hahahah dobre Tomku też bym nie jezdził hehe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Odczepcie się od VW. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TAM

W sumie racja, skupmy się na samochodach ;-)

T

Złośliwcy. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ehaw

W piątek miałem małą przygodę - ktoś przy prędkości 10km/h w korku wjechał mi w tył... Na szczęście wielkich szkód nie ma, tzn nic nie zostało połamane, ale jednak zderzak będzie musiał być umalowany.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Byłem też w kreatorze mocy zmierzyć w końcu ile po tych wszystkich modyfikacjach samochód ma mocy i wyszło 272KM i 420Nm.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Odebrałem też letnie felgi z malowania i jestem zachwycony. Kolor jest dużo bardziej głęboki na żywo niż na zdjęciu i prezentuje się fantastycznie. Już czekam na wiosnę :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Ładnie te felgi wyszły. :) Będą pasować do niebieskiego auta.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Felgi super. Ile taka operacja?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ehaw

Cytat: weksla w 21.02.2016, 13:23
Felgi super. Ile taka operacja?
1000, bo jeszcze trzeba było je prostować jak się okazało.

ST

Dobrze, że szkody minimalne. Mam jeszcze inne pytanie, czy tylne światła masz Ledy tak jak w RS-ie czy standard?

weksla

Nie wiem czy pytasz mnie? Jeśli tak to ja mam czarne Ledy Inpro to customowe swiatła nie takie jak w Rsie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ehaw

Cytat: ST w 21.02.2016, 20:44
Dobrze, że szkody minimalne. Mam jeszcze inne pytanie, czy tylne światła masz Ledy tak jak w RS-ie czy standard?
LEDy. Nie wiem nawet, czy były dostępne zwykłe lampy po lifcie jeśli mam być szczery.

TAM

Cytat: ehaw w 21.02.2016, 21:46Nie wiem nawet, czy były dostępne zwykłe lampy po lifcie
Tak, i to głównie takie...