[S-Max] Smax i jego progres...

Pitsmax, 14.01.2015, 21:39 « poprzedni - następny »

Pitsmax

Standart 2.0 TDCI Titanium...
Zdaje sie ze modyfikacji mechaniczych robic nie bede ale troche optyki juz zrobione:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


taki byl po zakupie umyciu i nawoskowaniu:)

potem troche kombinacji: lol

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



a ze MAG duzo modzi to i mi sie zachcialo wiec poszedlem po bandzie i :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


a teraz jest tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Mysle o sprezynach ze sporta i dystansach...

snafu

To teraz zawias jeszcze. Ale optycznie ładnie się wygładził.

sseebbaa1

Ładny S-Max! Dodatki fajnie dobrane.

A pokaż jeszcze jakieś inne zdjęcie, na którym będzie widać ile tam jest luzu pomiędzy oponą a błotnikiem.
Bo na ostatnim zdjęciu wygląda to tak, jakby nie było miejsca na jakiś dystans...
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Pitsmax

14.01.2015, 22:03 #3 Ostatnia edycja: 14.01.2015, 22:05 by Pitsmax
tak od ty;u a juz szukam cxzegos z boku... ale moze byc trudno...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




« Dodane: 14.01.2015, 22:05 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

moze to bedzie lepsze...

snafu

To jest 18" felunek?

T

Wszystko fajnie oprócz tych owiewek. Kojarzą się z Polonezami. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Pitsmax

to jest 20'' - feluniek:) a co do owiewek to bez obrazy ale opinie kazdy ma inna:) lol mnie sie podoba tak bardziej

T

Cytat: Pitsmax w 14.01.2015, 22:46a co do owiewek to bez obrazy ale opinie kazdy ma inna:)
I do tego służy forum, żeby te opinie wyrażać. ;)

Jednak opinie opiniami, ale faktem jest, że owiewki to gadżet z lat, maksymalnie, 90-tych. Służyły do tego, żeby wiatr nie urywał głowy po uchyleniu szyb w autach bez klimatyzacji. Myślę, że większość osób ma niestety takie skojarzenia. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Pitsmax

ja  to uzywam zeby zostaiwic uchylone szybki w lato.. a ze w Anglii pada co 5 minut to, to sie sprawdza:)

sseebbaa1

Cytat: Pitsmax w 14.01.2015, 22:59
ja  to uzywam zeby zostaiwic uchylone szybki w lato.. a ze w Anglii pada co 5 minut to, to sie sprawdza:)
Ciekawe uzasadnienie :)
Nie spodziewałem się takiego - ale to z powodu naszego polskiego, dużo przyjaźniejszego klimatu.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

steveno

Fele z merca średnie ale od ST kozackie. Fajny projekt Gratuluje. Wrzuć wiecej foto
Do przodu!!!

Pitsmax

15.01.2015, 22:15 #11 Ostatnia edycja: 15.01.2015, 22:16 by Pitsmax
te z merca to pozostalosc po moim porzednim projekcie:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


a esia fotki to chyba do lata trzeba poczekac bo teraz on an 16'' w koakach jezdzi:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


projektow u mnie troche jest :)

MAG

Super wygląda w tym pełnym pakiecie MS Design

Korci mnie on troche, ale szczerze mówiąc, wole kase na mody w innym kierunku wydac...

Jedyne co, to ten swój spojler będe musiał jakos na wiosnę zainstalować, bo ze spojlerem na klapie to zupełnie inne auto się robi ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Pitsmax

wiesz moj MS design to z allegro i kazdy kawalek od innego sprzedawcy:)  udalo mi sie to skompletowac i pomalowac,  a efekt - oczywiscie jak auto jest czyste, jest eksta- lol 5 minut bo to cholerstwo czarne lol i sie brudzi od samego stania.

MAG

Cytat: Pitsmax w 15.01.2015, 23:17
... oczywiscie jak auto jest czyste, jest eksta- lol 5 minut bo to cholerstwo czarne lol i sie brudzi od samego stania.
Jak szukałem S-Max'a mówiłem sobie - tylko nie czarnego (miałem ST200 w tym kolorze i wiem jaka jest męka z utrzymaniem go w czystości) ani granatowego (poprzedni eSio był granatowy), ale "w praniu" okazało się, że w momencie podejmowania decyzji najlepiej moje wymagania spełnił akurat ten czarny ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0