Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] MK2 ST

Abigor, 12.12.2014, 22:39 « poprzedni - następny »

Abigor

12.12.2014, 22:39 Ostatnia edycja: 13.12.2014, 21:58 by badger
Cześć, Podzielę się swoim letnim nabytkiem

Krajowy 2007r. 200kkm przebiegu, z czego 70kkm po wymianie silnika.
Latał ostatnio w Rzeszowie, a poprzednio w Krakowie.
Ma zrobiony wydech, obniżone zawieszenie i lotkę od RSa. Podobno ma 265KM, nie sprawdzałem.

Najważniejsze, że znowu mam zabawkę do dłubania :)
Właśnie wymieniłem dolot (wstawię osobnego posta), wymieniam intercooler, zmielone przeguby, oraz dokładam mocowanie isofix na tył.
Dołożyłem mu światła dzienne Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.OSRAM oraz dopasowałem kolor oświetlenia wnętrza do koloru nadwozia 8)

Dostał również porządne zimowe butki wraz z prostowaniem wszystkich felg i wszystkimi nowymi  nakrętkami :E

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Hej
No świetnie, daj więcej zdjęć i pokaż dokładnie jak wkomponowałeś swiatła dzienne.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Jak ma 200tys przelatane to raczej nie robił za drugie auto w rodzinie ...;)
Odnośnie dolotu , nie pisz osobnego posta. Leć w tym temacie.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Cytat: Kris1976 w 13.12.2014, 19:30Odnośnie dolotu, nie pisz osobnego posta. Leć w tym temacie.
Kompletne fotorelacje i opisy najlepiej wrzucać od razu do działu "nasze poradniki", w dziale "nasze auta" mało kto je potem znajdzie. Tam też przeniosłem, bardzo fajną, fotorelację Abigora.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

gratulacje fajnej zabaweczki


Co robisz z ori dolotem?
Pytam, bo byc może byłbym zainteresowany zakupem tej "fajki" z czerpnią powietrza do ori puszki.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

...a ja osłonką komputera !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

PyRsHaL

Ja na wiosnę ori dolot będę miał na zbyciu ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Kris1976

Pyrshal - sprzedaż na wiosnę osłonę kompa ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

PyRsHaL

Cytat: Kris1976 w 14.12.2014, 21:03
Pyrshal - sprzedaż na wiosnę osłonę kompa?

Coś się zobaczy :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Kris1976

...to prośba miej mnie na uwadze, wpisuję się pierwszy w kolejkę ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

skoti79

Cytat: Kris1976 w 13.12.2014, 20:22
...a ja osłonką komputera!
popsułeś?? :)

Kris1976

Nie, ale będę rzeźbił jedną ...z dwóch (tak mi Zwierzu podpowiedział ). Przez Ecu-spacera , się nie mieści a mnie ten widok kabli od kompa przeraża.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

steveno

Po wymianie silnika?Rozwiń temat.
Do przodu!!!

skoti79

Po dołożeniu ECU SPACERA :)