sprzedam kompletny silnik Focus ST 2,5 225 KM + reszta gratów

beny2345, 30.11.2014, 21:54 « poprzedni - następny »

beny2345

Jak w temacie do sprzedania silnik,
posiadam rowniez poł os krótka, sprzęgło, pompa wtryskowa, turbo, listwa wtryskowa i wszystko co potrzebne do swapa.
Kupilem auto w Niemczech bo tu mieszkam i ten silnik dostalem w gratisie, sprzedawca mowił ze na 3 tłoku podobno woda sie pojawiła wiec wymienil, nie wiem dokladnie co jest tego wina czy tylko uszczelka pod głowica czy co. Gdy go demontowano był na chodzie.

Cena jaka mnie interesuje to 2,5tys za wszystko do lekkiej negocjacji. Jest to okazjonalna cena ,gdyż z samych czesci mozna wiecej wyciagnąc(turbo 800zl, głowica 1000zl,wtryski 700zl,wałki rozrządu 150zl itp itd a gdzie reszta) ale ja nie mam czasu na sprzedaż taka. Gdyz tylko bede od swiat do konca roku w PL.

prosze o kontakt

beny2345


TAM

Co to znaczy, że na 3 tłoku pojawiła się woda? Jak można się o tym dowiedzieć bez zdejmowania głowicy? Czy obecnie głowica jest zdjęta? Ten cały osprzęt, o którym piszesz jest na silniku, czy zdemontowany?

T

Słuszna uwaga. Beny2345, czytałeś Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.regulamin giełdy? Tutaj nie wystawiamy ogłoszeń w stylu "pewnie sprawny, ale sprzedaję jako uszkodzony".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

beny2345

no wiem powiem tak, dla mnie to dziwna sprawa jest dostalem  ten silnik za niewielka doplata do auta od niemca nie mam pojecia co jest grane, on mowil cos o wodzie w silniku ale tak jak kolega pisal glowica nie byla sciagana, a wiec stan jest mi nie znany. Wiem ze przy wymianie silnik jeszcze byl na chodzie, na dniach moj mechanik pooglada blok, głowice ewentualnie jak cos sie dowiem napisze. Ja mechanikiem nie jestem wystawilem ogloszenie i opisalem co sie dowiedzialem, teraz jak juz jestem w pl ktos moze cos wiecej mi powiedziec o tym.

caly osprzet jest zdemontowany, wszystko jest jutro zrobie foto to wam wrzuce

« Dodane: 08.12.2014, 16:24 »

tak to wygląda jesli komus cos potrzeba pisać, acz kolwiek wolal bym to opchnąć w całości, ktos moze sobie zarobić na tym, jak pisalem nie mam czasu na to gdyz po sylwestrze wracam na Niemcy


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 08.12.2014, 21:02 »

fotki dodane zachecam do ogladania.

« Dodane: 08.12.2014, 21:03 »

:)

T

Cytat: beny2345 w 07.12.2014, 23:06Ja mechanikiem nie jestem wystawilem ogloszenie i opisalem co sie dowiedzialem, teraz jak juz jestem w pl ktos moze cos wiecej mi powiedziec o tym.
Ale napisałem Ci już przecież, że na tym forum nie ma takiej opcji, żeby wystawiać części w nieznanym stanie technicznym. Na Allegro czy Ebayu można, tutaj nie można. Inaczej mówiąc, albo sprawdź i opisz konkretnie na czym polega uszkodzenie, albo niestety będę musiał to ogłoszenie usunąć.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

beny2345

A wiec juz wszystko wiem, za pomoca dobrego tlumacza niemieckiego zadzwnilem do tego chlopaka co mam silnik od niego, powiedzial mi ze uszkodzenie "pękniecie" znajduje sie wewnatrz bloku w okolicach 3 tłoka. Zostało to sprawdzone nowoczesna aparatura oraz głowica była demontowana w celu ustalenia. W niemczech naprawy tego typu sa nie oplacalne dla ludzi, najtansza opcja jest kupno i wymiana silnika. Tak wiec jak pisalem silnik przy wymianie byl na chodzie.

thomas198

Ile za kompletną odme? O ile jest poprawiona ,widze nie wyraznie na zdjeciu ale wydaje mi sie ze jest poprawiona .
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

beny2345

odma juz sprzedana, ktos cos jeszcze potrzebuje ??

TAM


GOLDEN

Witam

Byłaby możliwość zakupu tego przewodu o ile jest nieuszkodzony?


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://drive.google.com/file/d/0B7yUjhd7g3FMU1cxYWY1TkJvTlE/view

pozdrawiam
GOLDEN

beny2345

przewód , odma oraz poł os sprzedana,
Nadal jest alternator ,kompletny słupek, wtryski , i reszta gratów.
Dla forumowiczów 15% rabatu na części

beny2345

up, co i komu ?? 8)

beny2345

hallo, nowa cena !
1450 zl za wszystko!

beny2345

witam wszystkich ponownie, mam do sprzedania nadal wiele czesci silnika i osprzetu do focusa ST
turbo , sprzeglo, wtryski, rozrzad, glowica, kilka kabli,rurek i wiele innych, potrzebujesz cos napisz,zapytaj .