[Focus] Ford Focus ST by B3ny

beny2345, 30.11.2014, 19:56 « poprzedni - następny »

Kris1976

...bym wiedział  to bym swój  pomarańczowy trzymał dla Ciebie...a poszedł do ludka który mi potem jeszcze marudził. ..że mu nie oryginalny sprzedałem? !?!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

beny2345

Mała aktualizacja jesze w Pakiecie Zima  8-)
Nie moge sie doczekac az zapodam pakiet Lato :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

W pakiecie zimowym rzeczywiście NUDA hehe!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

TAM

Fajnie wyglądają czerwone wstawki w fotelach - pasują do zegarów i napisu ST na kierownicy, no i nie kłócą się z czarnym nadwoziem.

weksla

Fajne masz te światła z tyłu. Podobają mi się.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

TAM

Wiem, że off-topic, ale mam takie do sprzedania...

beny2345

No musze przyznac ze kubelki i kanapa wzgledem calosci naprawde sie fajnie prezentuje ,

Kolejna rzecz jaka zrobilem to przemalowalem Dystanse H&R przod 1,5cm tył 2 cm na czarno, gdyz w Niemczech gdzie zyje na kazda modyfikacje trzeba miec papiery , a ze mam alusy czarne to nie bedzie widac dla panów Policjantow.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


TAM

Nie potrzebujesz specjalnych papierów na taką modyfikację, W przypadku Focusów H&R-y mają zawsze dołączone Teilgutachten/ABE. Pomalowanie nie jest najlepszym pomysłem - oczyść chociaż spód dystansów, żeby przyleganie do piasty było idealne. Nawiasem mówiąc są czarne H&R-y, tylko fabryka barwi je elektrolitycznie, więc nie ma to żadnego wpływu na parametry.

beny2345

ale ja wlasnie dostalem te dystanse z samochodem , i nic do nich nie mam. Moj kolega niemiec mi powiedzial ze jak on kupowal takie cos to musial cos tam miec czy zrobic zeby bylo to dozwolone do jazdy bo podczas kontroli moga zapytac zebym pokazal papier.
Jesli chodzi o oczyszczenie to spokojnie to jest tylko lekko napylone głównie mi zależało na powieszchni widocznej.

TAM

Możesz o papiery poprosić producenta. I tak będziesz ich potrzebować przy najbliższych odwiedzinach TÜV.

beny2345

a to dopiero w 2016 roku , to ściagne je do przegladu.
Nic nie poradze musial bym odwiedzić zakład i wyrobic takie pozwolenie ;/
Może podajde sie zapytac ile kosztuje takie coś.

Kris1976

06.02.2015, 00:21 #26 Ostatnia edycja: 06.02.2015, 00:23 by Kris1976
Dobrze że my żyjemy w naszym pięknym ale dzikim kraju, a 9/10 STków lata sobie bezkarnie bez Cat-a  :stupid:
...i z tysiącem innych modów, bez potwierdzeń i kwitów

« Dodane: 06.02.2015, 00:22 »

btw...sądziłem że do wersji black wkładali fotele siwo-szare takie jak ma np Skoti a nie z czerwienią po bokach
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

skoti79

U mnie bez Cat-a przed wymianą wtrysków normalnie przechodził badanie techniczne. ST łapało się na granicy normy :D

AtamanR1

Beny2345 widze ze z bochni jestes :) foka piekna bedziesz na wielkanoc w PL ? Bo akurat sie wybieram na zlot do Bochni w lany poniedzialek i chetnie bym zobaczyl Twojego ST na zywo :D

beny2345

hmmm jaki zlot bo ja akurat jestem nie na czasie??
ale tak bede na świeta :)
Mialem kiedys takie BMW jak ty w sedanie granat na złotym BBS i glebie