Focus Mk2 ST 280KM

Lymok, 08.11.2014, 23:27 « poprzedni - następny »

Lymok

Felga 19x8 cali,
tył 245/35
przód 225/35

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Nirimov / Dawid

steveno

15.02.2015, 19:24 #16 Ostatnia edycja: 15.02.2015, 19:29 by steveno
Mój 1 ST.którego miałem kupić. 280 koni na pewni nie ma chyba,że sam je modziłeś. Felgi zima do malowania,za to 18 BBS-y na lato wymiatają. i te drzwi zajebisteeeeeeeee...Gratuluje zakupu. Napisz jaki przebieg itp. Auto było w Wawie do kupna,ale właściciel nie był z Wawy jak pamiętam. Daj foto na letnich.

« Dodane: 15.02.2015, 19:25 »

Cytat: wild_weasel w 11.11.2014, 07:55
Jesteś zainteresowany przeróbką swojego na unikatowe 5d lambo doors? :)))
Niemcy. Troche cięcia jest i nie stety dużo wazą te drzwi nawet na LSD.

Ps. co to za felga.? Fordoska?

Jak ja go oglądałem ,była to seria po za drzwiami.
Do przodu!!!

bishop

O lubuskie;] Pierwsza foka na forum z moich rejonów. Witam. Chyba raz Cie mijałem w Zielonej Górze. Pamiętam te pomarańczowe fele. I chyba też lusterka były w tym samym kolorze?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

Fola jest przedliftowa, a widze poliftowe lusterka zewnetrzne z podświetlaniem, zmieniałeś czy buyło.
Fele fajne, nic nie obciera?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

carlosc

ladne autko ciekaw jestem jakby wygladaly w rsie takie lambo dorsy hehe :-)))
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

Mustang

Cytat: weksla w 15.02.2015, 19:56Fola jest przedliftowa, a widze poliftowe lusterka zewnetrzne z podświetlaniem, zmieniałeś czy buyło.

To są przedliftowe lusterka tylko że z podświetlaniem.

weksla

Zaraz zaraz to w przedliftach były podświetlania czy poprostu jest to tam "jakoś" dołożone?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lymok

15.02.2015, 21:08 #22 Ostatnia edycja: 15.02.2015, 21:39 by Lymok
Lusterka są przedliftowe, maja podświetlenie fabrycznie, na początku 4 łapy były w 245/35 ale przód tarł na zakrętach wiec musiałem założyć 225/35 na przód oczywiście, tył został 245/35 i jest gitarra :P
Ostatnio często bywałem w Zielonej także to pewnie ja, tym bardziej że na pomarańczowych zimówkach wiec na 100% ( lusterka są w kolorze samochodu ) :P
Felga nie jest fordowska, wzór jedynie
przebieg aktualnie 155 tyś, nie sprawdzam czy kręcony bo wole sie nie wk...ć niepotrzebnie :P
Nirimov / Dawid

vtec

bardzo, bardzooo ładne i klasyczne fele, plus obnizenie (jakis gwint czy tylko sprezyny?), dobrze prezentuje sie ;). Drzwi mi sie nie podobaja, ale kto wie, jakby autko spelnialo moje wymagania, kto wie, moze i z takimi tez bym wział :)

PS. w przedliftach byly podswietlane lusterka

szaman696

Jeśli to ten z Krakowa to sprawdź go sobie dobrze u jakiegoś dobrego mechanika. Tam jakieś jaja z tą bryką były, nie znam szczegółów więc nie chcę mącić, pamiętam że było robione albo zmieniane turbo i chyba coś z motorem ale tak jak mówię to soą takie infosy od znajomego znajomego.

Lymok

15.02.2015, 21:47 #25 Ostatnia edycja: 15.02.2015, 21:55 by Lymok
Fura była sprawdzana, niby jest ok wszystko, przy turbie padł czujnik doładowania ciśnienia ale to było w połowie stycznia, turbo sprawdzili i jest ok. No i do wymiany mam teraz przeguby wewnętrzne bo trzęsie budą przy ruszaniu, ciężko to znaleźć, ma ktoś może namiary na jakiś warsztat najlepiej w lubuskim albo na jakis sklep gdzie mógłbym sie w te przeguby zaopatrzyć?

Cytat: vtec w 15.02.2015, 21:32
bardzo, bardzooo ładne i klasyczne fele, plus obnizenie (jakis gwint czy tylko sprezyny?), dobrze prezentuje sie ;). Drzwi mi sie nie podobaja, ale kto wie, jakby autko spelnialo moje wymagania, kto wie, moze i z takimi tez bym wział :)

PS. w przedliftach byly podswietlane lusterka

Nie ma gwintu, sprężyny. Jak kupowałem to nie zwracałem szczególnej uwagi na drzwi, dodam jeszcze ze mam zawiasy do powrotu żeby drzwi sie normalnie otwierały ;)
Nirimov / Dawid

weksla

Tz podświetlenie lusterek w przedliftach było opcją dodatkowo płatna, ja u siebie niestety nie posiadam tego elementu.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

szaman696

To jak ok to ok oby służyła :-):-)

Lymok

No oby oby :)

A odnośnie tych przegubów to ktoś coś wie? Wewnętrzne są w ogóle wymienne czy regeneracja półosi?
Nirimov / Dawid

thomas198

Tam nie ma przegubów,  tylko krzyzaki wiec albo do regeneracji lub uzywki z alledrogo.  Nowe jakies 2600 za sztukę.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/