[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

Hahah passaty
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ST

09.11.2017, 17:23 #1036 Ostatnia edycja: 09.11.2017, 21:54 by ST
Mój znajomek, który ma  szybką BM-kę, też się kiedyś śmiał z Passata, dopóki nie przejechał się modelem  B 5 - z silnikiem V8 (4x4). Teraz już się nie śmieje z Passata.
Weksla o co chodzi z tym "pan filozof"? Bo ja nie rozumiem.

TAM

Twój kolega, który ma ,,szybką BM-kę" chyba ma ją niesprawną, bo Passat V8, o którym wspomniałeś ma raptem 275 KM i 370 Nm, co przy jego wadze prawie 1670 kg niemal dokładnie odpowiada nietuningowanemu Focusowi ST MK2 (jeśli chodzi o moc), natomiast jeśli chodzi o moment obrotowy, to już wyraźnie przegrywa. Zresztą fabrycznie podawane przyspieszenie 6.5 s do setki mówi właściwie wszystko  - jak na samochód 4x4 to wynik po prostu fatalny. No i własności jezdne, wygląd, awaryjność, cena na rynku wtórnym... szkoda gadać.

ST

Tylko, że tamten Passacik to nie była zwyczajna seria :)

weksla

Cytat: ST w 20.11.2017, 07:09
Tylko, że tamten Passacik to nie była zwyczajna seria :)
Pewnie miał 2 kompresory i 3 turbosprężarki i 800koni:)

Tymczasem zimowy setup
Wpadł też nowy splitter z maxtona stary połamałem wjeżdzając na wage
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Fotki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Wygląda bosko ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

bishop

Cytat: MAG w 20.11.2017, 17:36Wygląda bosko....
Zgadzam się. Świetna.
ps. widać tablicę na fotkach z radaru?;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

Bishop nie wiem nie sprawdzałem hahah
Ja zawsze na Yanosiku
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Tomasony plus te blue zaciski robią robotę. Szczerze to setup zima bardziej mi się podoba niż lato !
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

sseebbaa1

Kiedy pokazałeś te felgi w poście #1033, to mi się nie podobały.
Ale teraz widzę, że te fotki były po prostu kiepsko wykonane, a do tego "jasne" opony w nocy zrobiły takie niekorzystne wrażenie.

Na zdjęciach w poście #1040 Foczka prezentuje się baaaardzo fajnie!
Tomasony mają fajnie zrobiony efekt krateru (zapadnięty środek). Ładnie! 8)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

vtec

te Tomasony dają efekt, auto również dopieszczone w każdym detalu, czarny kot ;)

weksla

Dzięki chlopaki za opinie. Fajnie że docieniacie efekt pracy 3 lat i wam się podoba. Hehe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

vtec

praca, pracą, ale ile przy tym $$$ poszło ;)

T

Jest super, tylko te białe kierunkowskazy na lusterkach trochę nie pasują do reszty. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club