[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

Haha  hobby kosztuje:) I tak bym tej kasy nie odlożył:)
Tomasz popracujemy nad kierunkami hehe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 24.11.2017, 20:21Tomasz popracujemy nad kierunkami hehe
Folia do lamp przednich, suszarka, 5 minut roboty i po sprawie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

st-power

Chyba już nie wiele można poprawić w tym aucie, ono miażdży pod każdym względem :)
Gdybyśmy przyznawali puchary za projekt, takowy byś otrzymał ;)

Życzę dalszych sukcesów i teraz to przede wszystkim frajdy z jazdy tym bolidem :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

carlosc

Cytat: weksla w 20.11.2017, 17:28
Pewnie miał 2 kompresory i 3 turbosprężarki i 800koni:)

Tymczasem zimowy setup
Wpadł też nowy splitter z maxtona stary połamałem wjeżdzając na wage

ktory z koleji?hahahahah
bylo wazyc wariata? :p
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

weksla

Cytat: carlosc w 03.12.2017, 23:45
ktory z koleji?hahahahah
bylo wazyc wariata? :p
Taka ciekawostka 15 letni st220 brata. Wykres z dziś

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Bardzo fajnie trzyma serię. A można powiedzieć, że nawet lepiej niż serię, bo przecież regułą są wyniki ST220 poniżej poziomu podawanego w katalogach.
Chociaż swoje zrobiła niska temperatura. Sam czuję, że obecnie zimą auto lepiej się zbiera.

Pogoń w końcu brata, żeby założył temat! :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Ładny wykres.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

26.01.2018, 23:10 #1057 Ostatnia edycja: 26.01.2018, 23:22 by weksla
Miłe zakończenie tygodnia :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Ło matko!

Ależ potworny wyścig zbrojeń!
Idziesz łeb w łeb z kolegą carlosc, tyle tylko, że Twój Focus będzie większym zaskoczeniem na drodze :D bo w końcu to ST, a nie RS (choć z sercem RS-a).

Pięknie 8)

Z jednej strony chciałbym spotkać Cię na drodze, a z drugiej to chyba uciekłbym do rowu widząc tego killera, hehe!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Widzę, że zbliżasz się do 500. :-)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

orzel_man

Autko fantastyczne.
Wynik również kosa.
Gratuluje.

T

Tylko te białe kierunkowskazy! ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

O żesz ty ...

Podziwiam za całokształ ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Flower

Cytat: sseebbaa1 w 26.01.2018, 23:55
Ło matko!

Ależ potworny wyścig zbrojeń!
Idziesz łeb w łeb z kolegą carlosc, tyle tylko, że Twój Focus będzie większym zaskoczeniem na drodze :D bo w końcu to ST, a nie RS (choć z sercem RS-a).


JAk to mówią gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, jest jeszcze tutaj na forum  jeden wariat który chce zrobić 500Km  tylko chyba siedzi cicho bo sklada do kupy wszystko  :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

weksla

Tomasz zrobie te kierunki przyrzekam Ci:) Nie to raczej moc ostateczna hehe. Mam.jeszcze kilka pomysłów na "ulżenie" turbawce przy tej mocy i jednocześnie zbicie EGT choć jest na zadawalajzcym poziomie. Może z tego.tytułu jeszcze jakieś konie przyjdą. Czas pokaże. Silnika nie chcę kuć bo to koszta a na codzień uciążliwy temat. Także mam.jeszcze plan. Jak.go zrealizuje to koniec modów hahah.
Seba ja czekam z utesknieniem na zebranie do kupy Twojego i jakis pomiar. Napewno bedzie dobrze. A z kolegą Carlosem idziemy łeb w leb były rolki hahah
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps