[Mondeo] FORD MONDEO ST220 3.0 V6 226KM ST 220

SAGAL, 26.10.2014, 22:24 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Mam katalog z połowy 2005 roku - czyli po pierwszym lifcie, ale przed drugim liftem.
Jest to katalog chyba z Austrii, bo jego skrótowa nazwa to: "MY 2005.5 AUT". Katalog twierdzi, że w ST220 wentylowane fotele nie występowały nawet w opcji.
Z opisu funkcji wentylacji wynika, że jest to tak naprawdę regulowany wielostopniowy nawiew ("mit mehrstufiger Belüftung").

Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć katalogu z późniejszego okresu, który obejmowałby eSTeki po drugim lifcie :(


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

SAGAL

z wielkim smutkiem i bóle sprzedał brat za mnie Forda :( boli :(
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

Jak to brat za ciebie sprzedał, to przecież zakrawa na jesiennego liścia za coś takiego ;)

SAGAL

upoważnienie miał  notarialne :0 ahh  :( brak słów
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

No cóż są dwa momenty szczęścia kierowcy - gdy kupuje auto i gdy sprzedaje auto ;)

Co będzie następne ?

SAGAL

na chwilę obecna Kupiłem Saaba 9 3 / 1.9 /150Km /Anglika
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

W tym budżecie brałbym Volvo C70 T5 z silnikiem 2.3 turbo

SAGAL

ja za tego saaba płacę co miesiąc 80Funtów ubezpieczeni a za c70 by mnie zrujnował :(
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

T

Skoro auto sprzedane, to temat zamykam. :)
O Saabie możesz napisać tutaj: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/board,86.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club