Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST

Pompa, 22.10.2014, 09:50 « poprzedni - następny »

skoti79

Kris, grubo :)

steveno

Kolejny St im więcej tym lepiej  ,czarny inny:) .Seria seria jak każdy na początku ehehe forum zaraża modami:) Wazne ,że już jest i pomyśl o większych wtryskach to mniej będzie palił.Tam i Skoti mogą się wypowiedzieć.Pozdro
Do przodu!!!

wild_weasel

Cytat: bishop w 22.10.2014, 14:11ładny ST. Idealny jak dla mnie bo czarny i 5D.
Podpisuję się pod tym! Piękne autko, w takiej konfiguracji przedlift wygląda ładniej.

GIZIU

Piękny, taki sam jak mój, tylko że inny :) Zapraszam do mojego tematu ;)

Kris1976

Cytat: skoti79 w 22.10.2014, 20:45
Kris, grubo :)
Wiesz u mnie jak u Vtec-a..chce , ale nie jestem pewien.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pompa

Zawitałem dzisiaj na hamownię, bo nie mogłem się oprzeć pokusie sprawdzenia ST-ka przed ewentualną sprzedażą i oto wynik na seryjnym programie :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


vtec

jak potwierdzisz na jakiejś innej hamowni wynik, to naprawde będzie to najzdrowsza seria, jaką widziałem ;)

MAG

Wynik piękny.

Vitec, to jest wykres z hamowni MAHA, wiec o ile sie nie mylę, raczej dość mocno wiarygodny...  (No chyba ze sie mylę...)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Pompa

Też sądzę, że MAHA to solidność i wątpię, żeby mieli interes w pompowaniu wyników w jakiś sposób, bo tylko u nich hamowałem, nie robiłem nic innego.

skoti79

Nie wiem  czy nic nie było robione.  Strasznie dobry wynik :)  Na serii chyba odcięcie było wcześniej...

MAG

W sumie faktycznie nie ma pewności czy tam nie siedzi jakis delikatny program (typu Bluefin)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Pompa

Oprogramowanie seryjne na 100%. Sprawdzali mi wcześniej w Centrum Dobra. Mówił ten gość co tam dłubie ST-ki, że nie było ruszane z całą pewnością i najnowsze z możliwych jest wgrane.

skoti79

no to nieźle, ale i tak nie wierzę :)

Kris1976

Coś tu nie gra, seria ma odcinkę niżej a tu jest przesunięta. Z drugiej strony NM jest właściwy jak dla serii. Kalibracja hamowni może lekko przetrącona
Była pomarańcza ST...czas na RSa !