Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST

Pompa, 22.10.2014, 09:50 « poprzedni - następny »

Pompa

Siemka, ja jestem nowy na forum,  wrzucam parę fotek, ale mam niestety totalną serię...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Kris1976

To zacznij modzić :)...na forum masz masę opisów od czego zacząć i co ile kosztuje itd...
Dla niewtajemniczonych czarny ST to jest niezły tzw "śpioch" który może zaskoczyć a jakby był zmodzony np na 290 KM to już widzę zdziwione gęby na drodze...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pompa

też bym te gęby chętnie pooglądał, ale na razie brak kasy na takie zabawki, szczególnie, że to mój jedyny samochód i poruszam nim się po Wawie do codziennego przemieszczania się :)

Kris1976

Sam program to 1500 pln a da bez problemu 260-270KM i jakieś 400-420NM
a 1500 to raptem jakieś hmm....6 zbiorników paliwa do ST-ka :)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pompa

Tylko jak teraz nie schodzę ze zużyciem poniżej 15 litrów, to po programie na 260 KM nie będę pewnie schodził poniżej 20 litrów, bo będzie kusiło :)

Kris1976

Jesteś w błędzie...każdy kto czipsował Ci potwierdzi że podniesienie mocy nie równa się wzrostowi spalania... Ja mam ok 13,5-13,8L przy 290KM i na serii spalanie było dokładnie takie samo...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pompa

22.10.2014, 13:34 #6 Ostatnia edycja: 22.10.2014, 13:38 by Pompa
Przy staniu w korkach i jeżdżeniu po Warszawie zużywa Ci poniżej 14 litrów? Ciekawe jaki masz styl jazdy, chociaż kiedyś próbując ekojazdy i tak ledwo zszedłem do 14, a była to dla mnie mordęga.


Edit: absolutnie nie posądzam Cię o emerycką jazdę, tylko dziwię się swojemu silnikowi trochę...

Kris1976

ST się nie posiada do emeryckiej jazdy ;)
ja nie kasuje co chwilę, teraz mam 14L a to jest średnia z paru mcy raczej nie z korków tylko mix miasto (ale raczej weekendy bezkorkowe) i trasa gdzie wyprzedza się wszystko co jeździ  :stupid:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

bishop

ładny ST. Idealny jak dla mnie bo czarny i 5D. W innym dziale napisałeś że wystawiłeś na otomoto. Już się pozbywasz?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Pompa

tak luźno myślę o sprzedaży bo trochę mnie kosztuje eksplatacja jak poruszam się na co dzień... a tak to super auto dla mnie

yayko

siema :D
często Cię widuje w korku na cybernetyki :) chyba że ktoś ma tak podobne ST :)

Pompa

Hmmm, przejeżdżam tam od czasu do czasu, ale nie wiem czy tak często :) widywałem też idento ST jak mój, więc może to jego częściej widzisz.

yayko


Adrian90

Ja już tyle szukam dla siebie a tu sprzedają i kupują St-eki jak zwykłe foczki ;)

Kris1976

..ja może będę się pozbywał swojej pomarańczy...trochę się priorytety w życiu zmieniły a służbowe woziło też już ma +200KM...więc możemy pogadać jak szukasz
Była pomarańcza ST...czas na RSa !