Prawie nowe, markowe, przelotowe tłumiki końcowe

T, 19.09.2014, 19:00 « poprzedni - następny »

T

Mam do sprzedania markowe, przelotowe tłumiki końcowe firmy Proex. Zostały wykonane dla mnie na specjalne zamówienie.

Wyglądają w ten sposób:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tłumiki mają średnicę wewnętrzną 2,25" z "sercem" wyciszającym. Średnica obecnie dospawanego wlotu i wylotu, to 2", ale jak ktoś chce, to może łatwo wrócić do 2,25", bo zostawiłem kilka cm wlotu i wylotu w oryginalnej średnicy, więc wystarczy odciąć zwężki. Tłumiki mają minimalny przebieg, kilkaset km. Są prawie nowe. Sprzedaję, bo leżą od 2 lat w garażu i do niczego już mi się chyba nie przydadzą.

Do tłumików dodaję gratis, dwie duże (średnica ok. 80 mm) końcówki wydechu z nierdzewki (używane, w dobrym stanie).

Tłumiki mają uchwyty do Mondeo mk3 kombi, ale powinny pasować też do wielu innych Fordów (długość samej puszki to niecałe 26 cm), oczywiście po przeróbce uchwytów, ale to dla każdego tłumikarza drobiazg.

Tłumiki są bardzo fajnym zamiennikiem seryjnych tłumików końcowych, które nie są zbyt trwałe i są dość restrykcyjne.

Dałem za nie 550 zł (bez końcówek, które dodaję jako gratis).
Chcę tylko 399 zł za wszystko, czyli dwa tłumiki i dwie końcówki -- do lekkich negocjacji dla zdecydowanego kupującego.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wild_weasel

19.09.2014, 22:12 #1 Ostatnia edycja: 20.09.2014, 16:57 by wild_weasel
PW & proszę o rezerwację :)

« Dodane: 20.09.2014, 16:57 »

Kupione/sprzedane  :D