[Focus] ST 225 3D Electric Orange

PyRsHaL, 14.09.2014, 23:14 « poprzedni - następny »

loockas

Ło jezu jakie wyliczenia :) Co Cię gościu interesuje ile ktoś wpakował kasy w auto?

Cytat: PyRsHaL w 28.04.2018, 01:56
a co do ilości modów to jest ona odpowiednia do wysokości poprzeczki - mierzę wyżej niż jakieś marne 400 koni :P

Od ostatniego wypadu na tor ogarnąłeś to co masz obecnie pod butem? :) Moc mocą, ale auto nie służy tylko do jazdy na wprost :P Tak czy owak, kibicuję :)

bishop

Cytat: PyRsHaL w 28.04.2018, 10:59to mój tzw zapasowy zestaw
A prawdziwy zestaw jak wygląda??;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Airedale

Muszę wyjaśnić jedną rzecz. Auto kupiłem sprawne, po pół roku jazdy poszły tuleje. Także po prostu na mnie trafiło. Co do kosztów to jest hobby i każdy wydaje ile chce. Tylko niektórzy tunerzy nie rozumieją, że dla niektórych sensem życia nie jest siedzieć u nich co tydzień.  Są ludzie którzy chcą zrobić mody konkretnie bez półśrodków. W moim przypadku np. powiedziano mi, że wgram ci mapę gazu taką, że nie będzie jechało przy pełnym bucie. I że później wgramy  lepszą. Okazało się, że spalona była wtyczka od elektrozaworu. 10 min roboty i auto śmiga na starych wtryskach jak dawniej. Gdzie ta nowa mapa się podziała?;p Gdybym wrócił to miałbym wymieniane wtryski, nowe mapy itp i kolejne 2 tys. pewnie. Zdjęcia dla zainteresowanych w moim temacie z wkładką jak ktoś będzie chciał. Już nie zaśmiecam. Pozdrawiam.

PyRsHaL

Cytat: bishop w 28.04.2018, 17:41
A prawdziwy zestaw jak wygląda?;]

Wracając do pytania - uchylę "nieco" rąbka tajemnicy co się szykuje ;)

W tzw wersji Full Black

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

caqerr

Jest i kolejna osoba na biledach. Robią robote nieziemską, mam u siebie w mk4 od paru miesiący i jest kozak :evil: :love:

bishop

Cytat: PyRsHaL w 25.05.2018, 00:16W tzw wersji Full Black
Własnoróba?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

PyRsHaL

Cytat: caqerr w 25.05.2018, 09:10
Jest i kolejna osoba na biledach. Robią robote nieziemską, mam u siebie w mk4 od paru miesiący i jest kozak :evil: :love:
Tutaj muszę Cię zmartwic, bo do lamp przed liftem biledy które masz u siebie niestety nie wejdą... Kupiłem okazyjnie zepsute lampy z soczewkami skretnymi dla samych soczewek i tak próbowaliśmy wskrzesić moje stare lampy - ciekaw jestem jak wyjdzie efekt finalny, bo tez mam zamiar postawić to na ledzie
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

PyRsHaL

Tak czy siak - dzisiaj odebrałem lampy i od razu pokusiłem się o montaż.
Dla mnie kosa!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Przy okazji było trochę tłustego towarzystwa i ... pączki ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

loockas

Super te lampy. Zdradź szczegóły, co tam jest i ile kosztuje taka zabawa. To zwykła soczewka pod halogen?

T

Mnie też bardzo się podobają. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

PyRsHaL

Cytat: loockas w 29.05.2018, 00:22Super te lampy. Zdradź szczegóły, co tam jest i ile kosztuje taka zabawa. To zwykła soczewka pod halogen?

Cytat: PyRsHaL w 25.05.2018, 10:08Kupiłem okazyjnie zepsute lampy z soczewkami skretnymi dla samych soczewek

Później lampy trafiły z ręce mojego znajomego Marka i tak oto powstały w takiej formie jak widać na zdjęciu :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

marco102

Znajomy Marek czyta temat i jest pod wrażeniem 8) Lampy wyszły kozacko, wiedziałem, że będzie sztos na aucie. Jakby ktoś chciał przerobić swoje lampy, to zapraszam, ogarnę każdy model ;) Jak coś pisać priv albo wiadomości poprzez fb @BiałyMondolot :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/BialyMondolot/

PyRsHaL

Nawet nie wiedziałem, że siedzisz tu na forum :P
Dzięki jeszcze raz za solidny wkład w ogarnianie tego gruza hehe, ale jeszcze sporo roboty przede mną - za dużo... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

murczyk


AdixST

Kozaki, Marek odkładam hajs i ja też takie chce w polifcie :P