[Focus] ST 225 3D Electric Orange

PyRsHaL, 14.09.2014, 23:14 « poprzedni - następny »

PyRsHaL

Na YouTube pojawił się już filmik w którym jest i Focus :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=_8cGTVsc8_k
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

orzel_man

03.03.2017, 09:24 #316 Ostatnia edycja: 03.03.2017, 09:26 by orzel_man
ej dobre...
dobry film W OGÓLE...
foka dobrze się prezentuje.... kolor robi ;)

Jest szansa na taką bluzę 200+?
czy tylko lokalnie?
[Mam preferencje jeśli chodzi o auto;)]

PyRsHaL

Cytat: orzel_man w 03.03.2017, 09:24ej dobre...
dobry film W OGÓLE...
foka dobrze się prezentuje... kolor robi ;)

Jest szansa na taką bluzę 200+?
czy tylko lokalnie?
[Mam preferencje jeśli chodzi o auto;)]

Dziękuję za miłe słowo :)
Bluzy i nie tylko one dostępne są do kupienia w internecie: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://200plusteam.cupsell.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

orzel_man


PyRsHaL

Gwoli aktualizacji - auto od jakiegoś czasu utknęło na warsztacie - zepsułem turbo :P
Szczegółów oszczędzę, bo widok był bardzo przykry - na szczęście tylko od tej "ciepłej" strony to z silnikiem nic się nie stało...
Ale jak to zwykle w moim przypadku bywa - po każdej awarii / usterce wraca mocniejsze to zdecydowałem się, że skoro turbina jest do kompletnego remontu to zrobimy z niej od razu hybrydę (różnica kilku stówek) :)

Przy okazji zrobimy to co mieliśmy zrobić docelowo czyli przepływomierz z RSa i całkowita poprawka programu na bazie RS. Z mocą i momentem raczej nic do przodu nie pójdziemy, bo nie chcę żeby mi korba bokiem wyszła :P

W międzyczasie przyszło kilka części z listy do realizacji na ten rok (kupione dzień przed awarią turbo - o ironio!)

Relacja zdjęciowa i dokładniejszy opis po odbiorze auta, no i może jakiś filmik
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Lymok

Nie było żadnych oznak że turbo się kończy?
Nirimov / Dawid

PyRsHaL

Cytat: Lymok w 22.03.2017, 23:13
Nie było żadnych oznak że turbo się kończy?

W sumie to nic - nagle jak piorun z jasnego nieba :)
Cóż - po całym dniu ostrej jazdy, pod wieczór już jadąc całkowicie na spokojnie spędzić miły wieczór :P nagle ni stąd ni zowąd nagle stracił moc (turbo przestało ładować) i zaczęło wyć jak kompresor...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

PyRsHaL

22.04.2017, 09:51 #322 Ostatnia edycja: 22.04.2017, 09:52 by PyRsHaL
3... 2... 1... Bang!

Wpadło:
-turbo hybryda z RS (mówiłem, że nie zrobię, ale turbo miało kuku i trzeba było wymienić wirnik to dołożyłem te parę złotych jak już robiłem)
-zderzak poliftowy z dyfurozem
-nowe końcówki wydechu <3

Na żywo niszczy system - porównując do wcześniejszego setupu to wtedy była bieda :D
Reszta modów powinna wpaść do auta w przeciągu tygodnia.
A zaraz lecę zakładać opony na nowy zestaw letni :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

DamianoST

Akrapovic koncowki kozak, a caly system masz z czego? Oryginał czy cos sportowego bardziej? Petarda jednym slowem! :)

PyRsHaL

Cytat: DamianoST w 23.04.2017, 09:29
Akrapovic koncowki kozak, a caly system masz z czego? Oryginał czy cos sportowego bardziej? Petarda jednym slowem! :)

Dzięki za dobre słowa :P
Wywalony kat i środkowy - reszta wydechu ori. Na jesień może końcowy wpadnie przerobiony, bo jest fajny pomysł :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

DamianoST

Cytat: PyRsHaL w 23.04.2017, 13:06
Dzięki za dobre słowa :P
Wywalony kat i środkowy - reszta wydechu ori. Na jesień może końcowy wpadnie przerobiony, bo jest fajny pomysł :D

Elegancko! a jak wywaliles kata i środkowy to nie pokazało żadnego błędu? I czym zastąpiłes ubytki?

PyRsHaL

Cytat: DamianoST w 23.04.2017, 16:49
Elegancko! a jak wywaliles kata i środkowy to nie pokazało żadnego błędu? I czym zastąpiłes ubytki?

Tak na prawdę wystarczyłby tylko decat, bo po wywaleniu środkowego oprócz dodatkowej głośności pojawia się męczące buczenie pomiędzy 2500 a 3000rpm...
Zamiast kata jest wstawiona rurka z emulatorem sondy - więc nie ma błędów.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

AdixST

O Paniee, jest moc :) Kozackie te końcówki Akrapovicia!
Muszę kupić wtryski to wpadnę tam do Was na korektę programu i wtedy obowiązkowo muszę zobaczyć Twoją pomarańcze :)

orzel_man

Pieknie ten wydmuch robi robotę...
podoba mi się. Fajnie spasowane.
Szwagier miał wydech w Ninji wsadzony właśnie Akrapovicia kozun!
działaj dalej.
śledzimy ;)

steveno

akrapovicz a alibaby ? Krisss też włożył do RS-a końcówki kozacko wyglądają a nie trzeba czyscić :) ma to plusy i minusy hehe efekt 1 klasa
Do przodu!!!