[Mondeo] Mondeo ST220 Bobsona

Bobson, 10.09.2014, 22:27 « poprzedni - następny »

qualin

Złotów? Parking przy jeziorze? :P
Jakbyco to będę w Krajence od 10 do 15 sierpnia ;)

Bobson

Oczywiście, słynny parking przy jeziorze :)
PS w Krajence mieszkałem z 15lat ;)
Fiesta XR2i ITB, Mondeo 2.2 Titanium X, S-Max MK1 2.0 TDCi AT

qualin

Ja mam tam tesciow i siostre zony z rodzina :P Bywam tam dosc czesto ;)

sseebbaa1

Cytat: qualin w 26.07.2015, 11:16Złotów? Parking przy jeziorze? :P
Cytat: Bobson w 29.07.2015, 22:43Oczywiście, słynny parking przy jeziorze :)


Akurat wtedy byłem służbowo w samym Złotowie :)
Ale często zaliczam trasę Gorzów - Szczecinek (do rodziców), więc przejeżdżam przez Jastrowie. A z Jastrowia to zaledwie kilkanaście kilometrów do Złotowa.
Więc kto wie? Może zaliczymy kiedyś jakiegoś spota? Tyle tylko, że ja zapewne będę wówczas S-Maxem, a nie Mondeo ST, bo to rodzinnym autem jeździmy częściej do Szczecinka.

Pozdrawiam!




PS. Teraz akurat jestem w Szczecinku, hihi.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

qualin

To jakbyco ja na 100% będę od 8go przez tydzień w okolicach Zlotowa ;)

jazzga7

Hejże! Pozdro z Człuchowa ;)

qualin

To co robimy spota w Zlotowie?

jazzga7

W tą niedziele kroi sìę prężny spot w miejscowości Osie k. Tlenia (za Tucholą). Pas startowy w lesie cisza spokój, grill  i te sprawy. Co prawda cała ekipa to focus klub polska, ale jakie to ma znaczenie ;)

qualin

Taka sytuacja :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Niedługo stanie się to Mekką wszystkich Mondeo ST :stupid: :stupid: :stupid:









PS. Ciemne koła potęgują wrażenie "gleby"!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Bobson

Kurde, dlaczego nie napisałeś żadnego PW? :D

Tak z innej beczki, rozwiązałem chyba problem który męczył mnie od długiego czasu - wibracje podczas jazdy.
Winowajcą na 99% jest dolny stabilizator wychyłu/łapa skrzyni biegów.

Pytanie brzmi - czy ktoś już wymieniał? jeśli tak to na co?
Zastanawiam się nad dorobieniem tulejek poliuretanowych bo zamienniki marki tedgum/topran do mnie nie przemawiają a zbytnio na necie nic innego nie ma.
Fiesta XR2i ITB, Mondeo 2.2 Titanium X, S-Max MK1 2.0 TDCi AT

Bobson

Panowie, pytanko do Was - ktoś może mi podać kolory kropek (lub foto) oryginalnej sprężyny tylnej do ST220 kombi (nivo)?

Ogólnie ST na dniach idzie pod młotek, nie chętnie ale mam pewien plan który już wdrażam - w 2017 chcę przejechać przynajmniej jedną serie zawodów i potrzebuje auta które będzie mogło holować Fieste na lawecie.

Wybór padł na MK3 2.2 TDCI w pakiecie Titanium X + pakiet ST :)
Fiesta XR2i ITB, Mondeo 2.2 Titanium X, S-Max MK1 2.0 TDCi AT

sseebbaa1

Szkoda, że nie da się obejść tej homologacji na hak do ST220, bo przecież zamierzasz zmienić Mondeo mk3 na Mondeo mk3 :D
A jak rozumiem, ten hak to jedyny powód zmiany...
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Bobson

No tak, co z tego że mogę go założyć i nawet niby legalnie zarejestrować - dojdzie do jakiegoś wypadku i mam mega problem. Wolę dmuchać na zimne, tym bardziej że planuje trochę kilometrów zrobić targając lawetę z Fiestą.

Także ten powód plus różnica w cenie zadecydowały o takiej a nie innej decyzji.
Fiesta XR2i ITB, Mondeo 2.2 Titanium X, S-Max MK1 2.0 TDCi AT

sseebbaa1

Bobson - czy jeszcze przed sprzedażą eSTeka mógłbyś zrobić zdjecia podłączenia swojej dodatkowej chłodnicy oleju?
Chodzi zarówno o szczegóły mocowania samej chłodnicy, jak i poprowadzenia rur oraz ksztaltu połączeń.
Im więcej szczegółów, tym lepiej.
Z góry dziękuję! :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy