[Focus] fredi1989/ST07

fredi1989, 30.06.2014, 10:12 « poprzedni - następny »

fredi1989

30.06.2014, 10:12 Ostatnia edycja: 13.12.2014, 21:59 by badger
Siema wszystkim. Jestem od jakiegoś czasu posiadaczem foczki ST model 2007 i jak do tej pory jestem pod mega wrażeniem bo zmienić bestie polo 1.0 na 2,5L to jest  szał :D    wrzucę kilka zdjeć jak było i jak jest. W planach są jeszcze:czarne fele, plastiki na czarno, kratki na maske i Heko. Dzis wchodza eibach sprężyny, i rozrząd Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


skoti79

ECU się nie grzeje? Bo chyba nie ma żadnego chlodzenia...

weksla

Świetna bo z DENSO na pokładzie, a takich mało...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fredi1989

Ciezko mi powiedzieć nie znam sie :D dopiero kilka miechów badam forda ST i poszerzam wiedze

fredi1989

rozrzad ,olej, plyny wymienione + sprezyny eibach  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

Kolejna pomarańcza i oto loko. Zmień Ic jak masz serie i lata jak zły. Daj znać jak zhamuljesz .Gratuluje zakupu i miłego użytkowania,
Do przodu!!!

fredi1989

21 lipca mam wizyte u heko :D jutro plastiki na czarno ida, felgi na czarny połysk poszły wczoraj. Jeszcze bede montował kratki na masce i mysle ze  wystarczy :) Dzieki Steveno

steveno

Daj znać jak skończysz bo ja tez planuje plastiki pomalować ale muszę zobaczyć jak to wygląda na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.pomarańczy.Ps. wszystkie malujesz grill, od lamp przód i tył ?
Do przodu!!!

fredi1989

Tak wszystko robie na czarno przód tył i kratki( podsufitka i lampy sa juz czarne). Sam jestem ciekaw jak wyjdzie :) Ogolnie wszystko w połysku chce zrobić. Nurtuje mnie pytanie czy jak zmienię dc dp to czy zmieni sie bardzo dzwiek :) Ogolnie chciałbym zeby glosniej chodził :D auto mam wyciszone matami wiec luzik :D

TowerST

no to usuń maty, żeby głośniej chodził (:
Po założeniu DP i DC będzie strzelał fajnie.
RS Mark III / było ST225 / ST150

fredi1989

nie po je zakładałem aby mi grało w środku :D obawiam sie ze DP i DC nie da rady

steveno

Cytat: fredi1989 w 14.07.2014, 13:11
nie po je zakładałem aby mi grało w środku :D obawiam sie ze DP i DC nie da rady
Mi po samej zmianie IC zaczął strzelać z rury i głośniej i milej śpiewać z rur.
Do przodu!!!

vtec

to co ja mam powiedzieć :)

steveno

I V teca to już ideał :) dzwiekowy
Do przodu!!!

fredi1989

ok dziś kratki grile pomalowane , czekam jeszcze na fele i ruszam w poniedziałek na strojenie do Heko :) zobaczymy co wymodzi.    Vtec co tam masz w wydechu porobione bo wiem ze mocy Ci tam nie brakuje :D