[Mondeo] Ford Mondeo 2.0 TDCI

gacusbrk, 12.04.2014, 16:29 « poprzedni - następny »

gacusbrk

Witam, jako że to mój pierwszy post na tym forum chciałem gorąco przywitać wszystkich forumowiczów/ki. Dopiero zaczynam dłubanie przy moim fordzie tak że, PÓKI co na razie ''seria'' jedynie ostatnio buty kupiłem i oświetlenie led (zimny biały) Pozdrawiam, Adam

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Cześć.
Prosimy o szczegóły, bo nawet nie wiemy co tam pod maską masz.
No i warto w pierwszych postach wstawić więcej zdjęć żeby było potem porównanie, jak już uda się coś pomodyfikować :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Buty ładne, nawet mu pasujeD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

gacusbrk

teraz wygląda tak ; ) gwint założony sam nie wiem ile w dół poszło.... xD

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Stankiew

Powiedz coś więcej na temat zawieszenia ;) Ładnie wygląda na tej feldze ;)

gacusbrk

z tyłu prosi się dystans... przynajmniej 10mm zawieszenie gwint supersport.(ss) prowadzi sie na dziurach jak taczki ale wyglada xD

st-power

Gleba idealna i bardzo ładne felgi :) Teraz tylko delikatne dystanse i będzie kozacko :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

gacusbrk

z przodu niestety dystans już nie wejdzie xD

T

Ładnie pasują te felgi. Ale auto aż się prosi o zdjęcie bocznych listew i polakierowanie czarnych elementów zderzaków w kolorze nadwozia.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

gacusbrk

A podpowiedzi mi boczne listwy są przyklejane na jakiejś taśmie czy jak?;) a zderzaki najprawdopodobniej siada od RSA ;)