[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

yayko

To są przecież różne ;)

qualin

Generalnie poluje na zderzak od ST bo RS jakoś mi nie pasi. Chce od razu zrobić dwie końcówki tylko schowane za zderzakiem. Jak wymienię zderzak to wtedy się je wyciągnie. Boje się,  że bez zadnego tłumika może być za głośno. Fabrycznie mam tylko końcowy.

steveno

ładnie ładnie każdy  swojego forda rozpieszcza prezentami:) Wydech kwestia gustu i ilości osób w środku i kilometrów rocznych:)
Do przodu!!!


qualin

Nie mam. Jest tylko łącznik elastyczny, rura i końcowy.

qualin

Tak sie zastanawiam czy nie kupic sobie folii niebieski mat metalic i nie pobawic sie w oklejanie :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

Wow mega :) a nie lepiej plasti dip?

st-power

Działaj,wygląda to kozacko :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

qualin

Cytat: yayko w 28.02.2015, 04:33
Wow mega :) a nie lepiej plasti dip?
Plastidip i plastilak nie są tak trwałe jak folia. Można zrobić ryse nawet paznokciem. Nie lubi też tłustego i benzyny.

T

Ja jestem na nie. Moim zdaniem matowa folie to chwilowa moda, która za jakiś czas przeminie i będzie budziła taki sam uśmiech jak teraz przerysowane, laminatowe body-kity z lat 90-tych.  Poza tym, obiektywnie rzecz biorąc, jakość takich realizacji na żywo pozostawia sporo do życzenia. Niekiedy wygląda to ciekawie na zdjęciu albo z większej odległości, ale z bliska już niezbyt.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

qualin

Dlatego się zastanawiam czy jest sens się w to bawić. No i nie chcę zwykłego matu tylko ten metaliczny. Na razie oglądam filmiki jak oklejac :P
Poza tym folie zawsze można ściągnąć ;)

T

Chcesz to oklejać sam? Oklejałeś kiedyś cokolwiek? :) Ja nie mam dwóch lewych rąk, ale za oklejanie auta na pewno bym się sam nie brał. A co do zdejmowania to teoretycznie można -- ale nie zawsze lakier to dobrze znosi, nawet jeśli montaż był wykonany w miarę profesjonalnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

qualin

Nie oklejalem nic poza lampami sam :)  Ale co to za problem się nauczyć :)
Koszt samej folii to ok 500 zł wiec nie aż taki majątek. Najwyżej nie wyjdzie :)
Ale to bardziej odległy plan, najpierw muszę wydech zrobić, dać felgi do prostowania, kupic nowe letnie gumy i obniżyć ta koze :)

MAG

Możesz zacząć od czarnego dachu, grila i zderzaka - te elementy nawet ze srebrnym będą super wyglądać.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

qualin

Tylko zastanawiam się czy robić czarny mat, połysk czy carbon :P