[S-Max] czarnuch ST - autobus pośpieszny

custom, 09.03.2014, 00:37 « poprzedni - następny »

custom

jednak będzie nowe granie  :)
zbieramy graty

nowe przody

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



wzmacniacz audio system 60.4

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



pozostało zestaw kabli , skrzynia  ( ta w tylna podłogę wymaga przeróbki ze względu mna 7 osobową wersję ) subwoofer RE AUDIO lub inny  ;)

z CAR AUDIO  idę ostrożnie bo jest wstępny plan sprzedaży czarnucha choć zastanawiam się bo fajny samochód.

będziemy wymieniać olej mobil 0w40 new life.


custom

jakoś tak wyszło że czarnuch zmienił właściciela wcześniej niż planowałem.
Wczoraj zaczęła się nowa historia czarnucha - właściciel zarejestrowany w klubach fordach oddaje w dobre ręce  - będzie zakładał nowy wątek. ;)

Dzięki all za wszystko  - oczywiście JA  tez zostaje w klubie . :)

temat niedługo zamknę

yayko

uuu a co teraz ? :D

MAG

Na FCP napisane jest ze albo Maxiu 2,0 EB albo SuperB 3,6 ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

03.02.2016, 11:45 #274 Ostatnia edycja: 03.02.2016, 12:02 by custom
dokładnie mam dylemat
jakie macie zdanie?



s-max 2.0 ecobost najlepiej manual czyli titanum S  ale mało fajnych na rynku i kasa duża chce raczej z pewną historią.
rozmawiałem z heko i przy automacie to max 250 bezpiecznie dla skrzyni - przeżyje
Jak mam zapłacić 20 tyś więcej za titanum S to wolę kupic titanum z pewną historią a resztę wydać je na inne mody
W S-maxie oczywiście wpadnie GW12

w superbie 300 pęknie - ten sam silnik co w porsche i r36 i napęd 4x4 oczywiście kombi
dsg zniesie spokojnie 450nm trzeba sie liczyć z naprawą mechatronic
do osiągnięcia spokojnie 5,5 do 100km/h  i pełne wyposażenie - celuje w ciemne wnętrze czarne skóry itp


teraz debatuje z zona s-max i jego wady zalety a superb
tu i tu spokojnie się zmieścimy na wakacje koszty utrzymania inne

jedną skodę mam do oglądnięcia za 2 tygodnie od gościa z zaufanego żródła.

mondeo też biorę po uwagę w 2.0 eco i titanum s kombi - było jedne klubowe ale się spóźniłem

Jak macie jakieś zdanie pod względem wielkości samochodu komfortu itp niezależnie od wersji, lub mieliście te modele samochodów to sie podzielcie.

MAG

Prowadzenie zapewne Mondek ma najlepsze, potem Superb i na koncu S-Max (wysoka buda swoje robi). Silnikowo i naped na 4 buty to oczywiscie kurak najlepiej wychodzi. Najwieksze plusy S-Max sa jednoczesnie jego minusami - wygodnie sie wsiada/wysiada i wysoko sie siedzi, bo auto wysokie, ale przez to tracisz na zwinnosci i prowadzeniu. O ile nie masz potrzeby trzech foteli z tylu, to chyba S-Max ma sporo minusikow porownujac do zwyklego kombi. Ja osobiscie jestem skrzywiony i najbardziej lubie fordy, ale to tylko moje zdanie ... 
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

ethernal

Jedyną zaletą superba jest silnik, bo pojemność bagażnika i obszerność wnętrza w praktyce (a nie katalogowa) porównywalna z Mondeo, S-max większy. Napęd 4x4 dołączany w razie potrzeby (Haldex IV generacji), szkoda że nie stały.

yayko

Ale stały da się zrobić są ecu do tego :)

custom

Uscisle jezeli chodzi ile potrzebujemy miejsca.
Jezdze ja. 196 cm zona prawie 180cm moja Zuzia 3.5 roku w foteliku i czasem pies buldog francuski w transporterze.
Sprawe postawie tak zalozmy ze zapominamy o osiagach spalaniu polisach i wielkosci bagaznika tu jeden samochod lepiej drugi gorzej i na zmiane.
Musze porownac komfort siadania do tylu siedzenia z tylu przewozenia Zuzi jakosc materiałów . glosnosc podczas jazdy autostadowej itp.
Ktos mial jezdzil superbem /s-maxem/ mondeo zeby porownac conajmniej dwa z tych samochodow?



MAG

Pod katem przewozenia dziecka S-Max jest bezkonkurencyjny - mozliwosc niezaleznego przesuwania i pochylanie kazdego fotela z tylu jest niezastapiona. Mysle ze tez pod katem wozenia psa najlepiej sie sprawdzi wlasnie Maxio, bo chociaz ma co prawda wysoko krawedz bagaznika w porownaniu do kombi, to ta roznica wielka nie jest, ale juz mozliwosc wygodnego sie rozlozenia dziala imho na korzysc Maxia.
Wydaje mi sie ze Mondeo jest minimalnie cichsze na trasie, ale tutaj duzo tez zalezy od tego jakie glosne mamy opony
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

temat zamykam
Dalsza historia w tym wątku
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4652.0.html

jeszcze raz dzięki za wszystko