Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Świętujemy z fordtuning.pl? :)

sseebbaa1, 04.02.2014, 23:03 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Ostatnio zauważyłem ciekawostkę.
Kiedy wszedłem w statystyki tego forum to przeczytałem, że największa liczba użytkowników (w jednym czasie) była...
...no kto zgadnie?


Cytat zaczerpnięty z działu Centrum statystyki:
"Najwięcej online: 100 - 24.12.2013, 21:02"

Czyli największa liczba użytkowników (100) była obecna w trakcie Wigilii lub zaraz po niej!

Zatem wszyscy świętowali z fordtuning.pl  ;) ;) ;)

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Trochę dziwne, to mógł być jakiś atak botów. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

Wstawiam, aby uwiecznić ten skrawek statystyki dla potomnych. Kameralne forum :)

"Najwięcej online: 117 - 14.09.2014, 07:53"
To wtedy został pobity wcześniejszy rekord i jak widać utrzymuje się długo.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Seba widzę że prowadzisz statystykiD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

W nudne wieczory, to ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tych naszych Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.statystyk :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sseebbaa1

Ruszyło się!
Popularność forum powoli rośnie :D

"Najwięcej online: 121 - 27.02.2017, 15:12"
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

:)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

A dlaczego nie mam dostępu do statystyk Panie moderator ? ;)))))))

A może ja lubie sobie lookać na cyferki ? ;)))))

sseebbaa1

Najwięcej online: 128 - 27.06.2017, 12:18
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Jakis spot?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Trzeba nieskromnie powiedzieć, że forum ostatnio ładnie się rozwinęło i -- co ważne -- nie ucierpiał na tym zupełnie poziom wypowiedzi. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

st-power

Forum stało się popularniejsze, a poziom wypowiedzi jest wysoki,gdyż bardzo wąskie grono ludzi posiada STeki a ludzie czerpiący garściami przyjemność z tuningowania Forda z reguły są ludźmi inteligentnymi o wysokiej kulturze osobistej i dużej wiedzy technicznej :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

T

+1 :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

A jak teraz statystyki wyglądają ? ;)

T

Dla mnie najlepszy wyznacznik to chyba to co się dzieje w dziale "nasze auta" -- ilość i jakość projektów. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club