Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Magnum grey kombi

wilhelm, 12.07.2010, 19:53 « poprzedni - następny »

wilhelm

12.07.2010, 19:53 Ostatnia edycja: 20.04.2011, 21:44 by wilhelm
o autku:
Jest to Mondeo GHIA po 1 lifcie, wyprodukowane w drugiej połowie 2003 roku. Ma 175k km, więc za niedługo pewnie dadzą o sobie znać wtryski i dwumasa, ale "odpukać" na razie daje radę :)

opcje:
-podgrzewane i chłodzone fotele przednie
-podgrzewana tylna kanapa
-radio sony ze zmieniarka
-lusterko wewn. fotochrom
-el. składane lusterka
-xenony

...reszta jest chyba taka jak w każdym

mody:
-wywalony kat
-wywalony końcowy tłumik + dodana końcowka 3"
-filtr stożkowy
-sprężyny Eibach Pro-kit
-felgi 18" ST220
-Bi-xenon

plany:
-kto wie... :)

był:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



jest:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



O zmianach będę informował na bieżąco

weksla

no i ładny, wygląda na dobrze wyposażonego:) no i dobra wersja nadwoziowa:)
Wrzuć fotki środka i daj opis.
ps. kombi z wydechem na zewnątrz jeszcze nie widziałem:) to sama końcówka? wycinałeś zderzak?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Fajny patent z tym wydechem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

drobny update w 1 poście

Jeśli chodzi o wydech, to po prostu mam wycięty końcowy tłumik a na jego miejsce wspawaną rurkę z końcówką.

T

Cytat: wilhelm w 12.07.2010, 19:53
-sprezyny -40/30
To by się na pewno przydało bo póki co masz wersję terenową. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Znacie jakieś sklepy gdzie można tanio dorwać Eibach pro kit?

wojoo

Cytat: wilhelm w 19.07.2010, 14:42
Znacie jakieś sklepy gdzie można tanio dorwać Eibach pro kit?

taniej tzn ? w jakiej cenie chcialbys zakupic ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

No np. na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ford.sklep.pl są za 650. fajnie było by je dostać gdzies 10-15% taniej :P

Cinkciarz

ładne autko zazdroszczę tych podgrzewanych foteli przód i tył PEŁEN WYPAS!!!!!!!!!!!!!!   
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

widze ze masz rowniez podgrzewane wszystkie stołki oraz chłodzone przednie :D czujesz chociaz to chlodzenie ? bo ja tam nie odczulem zeby to cos dawalo
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Grzanie u kierowcy mam chwilowo zepsute :p Jeśli chodzi o chłodzenie, to mam włączone non-stop. Szkoda tylko że jest ono takie słabe i w ogóle go nie czuć ;). Jak przyłożysz do fotela ucho to słychać że coś się kręci, ale przy 30 stopniach na dworze i tak przyklejam się do fotela (a tak być NIE POWINNO).

wojoo

Cytat: wilhelm w 20.07.2010, 00:35
Grzanie u kierowcy mam chwilowo zepsute :p Jeśli chodzi o chłodzenie, to mam włączone non-stop. Szkoda tylko że jest ono takie słabe i w ogóle go nie czuć ;). Jak przyłożysz do fotela ucho to słychać że coś się kręci, ale przy 30 stopniach na dworze i tak przyklejam się do fotela (a tak być NIE POWINNO).

to sa zwykle wiatraczki jak w komputerze - myslalem ze da rade je jakos zmodyfikowac ale odpuscilem temat :D ogolnie uwazam to raczej jako bajer - poza tym w  opcji bylo to za 900zl wiec nie mozna oczekiwac od nich za duzo  :D u konkurencji takie bajery kosztuja kilka tys ;) i tam to działa :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cobretti

Cytat: wilhelm w 12.07.2010, 23:31
drobny update w 1 poście

Jeśli chodzi o wydech, to po prostu mam wycięty końcowy tłumik a na jego miejsce wspawaną rurkę z końcówką.

znaczy sie nie masz w ogóle tłumika ??
jak to wpłynęło na.... głośność i... przegląd techniczny ?? :D
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

Cinkciarz

Ja w swoim TDCi nie mam zadnego tłumika dodatkowo jest opróżniony katalizator jest "wolny"wydech a dzwięk tez jest super ;)

na tym filmiku mozesz posłuchać mojego nowego dzwieku wydechu  8)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://yfrog.com/mip7022563z
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Cobretti

film to film... mnie interesuje dźwięk podczas jazdy wewnątrz ;)
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther