[Mondeo] Biały Seniorwóz w Dieslu

Baro91, 24.01.2014, 21:05 « poprzedni - następny »

Baro91

06.08.2015, 15:42 #30 Ostatnia edycja: 06.08.2015, 18:10 by Baro91
Długo mnie nie było, z modów niewiele się zmieniło ale portfel poczuł ubytek gotówki, zbliżała mi się wymiana dwumasu, już byłem umówiony na zmianę, ale kilka dni przed terminem oddania auta na warsztat wyskoczyły mi kontrolki świeć żarowych (standard), myślałem ze to pierdoła typu czujnik filtr, kilka dni się przemęczyłem bo objaw występował tylko przy dużym obciążeniu, aż w dzień oddania samochodu na warsztat auto było bez mocy i gasło przy delikatnym przyspieszaniu nawet w okolicach 40 km/h, po zrobieniu próby przelewowej wyniki dały od razu odpowiedz, w przeciągu ok 4 sek, na cylindrze 1,2,4 pojemniki były pełne a na 3-cim ledwo 1/8 pojemnika wtryski zostały wysłane do sprawdzonego serwisu mojego mechanika, po kilku dniach była odpowiedz, ze wtryski są do kapitalnego remontu, i proszą o przesłanie pompy wtryskowej bo we wtryskach była duża ilość opiłków, po następnych 2 dniach, kolejna zła wiadomość, pompa jest w nie lepszej kondycji, dodatkowo trzeba jeszcze zrobić pompę wstępna, która też ledwo co dyszy, można było szukać używanej i wysłać do sprawdzenia ale że to jest po 2006 jest jakiś nietypowy numer pompy i na allegro nie było ani jednej o tym numerze, poza tym jak już tyle zainwestowałem to wolałem mieć swoja z całym nowym środkiem do tego doszła pompa i jakieś inne pierdoły typu rolki uszczelniacze itp. przy okazji że było dużo miejsca bo zdemontowana była skrzynia, wpadł pomysł na dekacik :) teraz czekam tylko na złożenie co już trwa, mam nadzieje ze po złożeniu powróci mu stary wigor,a może będzie lepiej czym na pewno się podzielę z wami :)