Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] St mkII

sas, 05.11.2013, 20:24 « poprzedni - następny »

vtec

wydech fabryka, pytanie co DP i decat.
IC nic nie widać

sas

chyba trzeba się z wami spotkać aby dowiedzieć się co było zmienione w foce, ciężko zrobić zdjęcie IC oraz wydechu, jak wydech jest fabryczny i jest taki głośny to nie wiem jak wy wytrzymujecie przy zmienionych. :D

Kris1976

Ale co Ci jest za glosne ?!! Buczy, huczy, w środku czy co? Seria jest max restrykcyjna i cywilizowana.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Jesli chodzi o IC, to na ostatnim zdjęciu widać jeden wylot i wg mnie ten wylot jest prosty z zamontowanym na nim niebieskim kolankiem i szeroką opaską mocującą ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

sas

Przez tą zajebista pogodę w piątek rozpierdzielilem dwie felgi samochod zjechał na lawecie do wulkanizatora w nocy koszt prostowania felg 2x130 zł , na szczęście opony całe, dla warszawiaków uwarzac na skrzyżowaniu Jana Pawła i Solidarności.

sseebbaa1

Które felgi Ci się pogniotły?
Jaki rozmiar opon miałeś?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sas

Felgi te ca są na pierwszych zdjęciach rozmiar 17 cali 225/40 , wjebalem się chyba na jakiś metalowy wystający pręt przy torach tramwajowych przez ten śnieg nic nie widać. Lewy przod i tył były prostowane.

sseebbaa1

Uważaj na opony. Obserwuj je. Nie jest wykluczone, że od uderzenia popękały druty w oponie.
Zobacz czy po napompowaniu nie zrobiły się jakieś wybrzuszenia.
No chyba że felgi są takie kiepskie, że pogięły się od niewielkiego uderzenia... Pomyśl wtedy o mocniejszych na zimę, bo sam widzisz ile kosztuje prostowanie.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sas

Felgi są kute tak mi mówił poprzedni właściciel specjalnie mocniejsze na zimę, rany od środka w felce był zgiety powietrze zeszło , będę miał na uwadze te opony choć w wulkanizacji powiedzieli że wszystko ok a wiesz jak mogą zarobić na oponach to pewnie by wciskali że coś nie tak

sseebbaa1

Skoro był zgięty rant, to rzeczywiście możliwe, że ten pręt ześlizgnął się po boku opony i uderzył jedynie w felgę. Uderzenie nastąpiło nie przez oponę.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

sas

Hej muszę wymienić świece i mam małe pytanie co wybrać? Moc 260km + tak nie lubiany przez was lpg (niestety przy spalaniu w korkach na poziomie 16-18 litrów mosialem to zrobic)

holo

Pytanie mi się nasuwa co do wykresu. Czym spowodowane jest jego pofałdowanie? U mnie tak samo jest i chciałbym wiedzieć.
Holo

sas

Nie wiem dlaczego jest pofaldowany na hamowni nic o tym nie mówili a samochód mam dopiero 3miesiace i w takim stanie go kupiłem. Może ktoś mądrzejszy się wypowie

Kris1976

Holo, Heko zapewne zna wyjaśnienie czemu są takie Karpaty ...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

holo

Pytałem, ale nie odpowiedział. Mi na hamowni coś o filtrach tudzież świecach wspominali...
Holo