[Focus] Focus MK2 2.0 TDCi pakiet ST

baki, 24.04.2013, 13:12 « poprzedni - następny »

Essio

baki mam Cię. Teraz dopiero zauważyłem, że z tyłu tylko jedna rurka.  ;)  Nie zmieniaj tego.
Bardzo fajne autko, mody. Gratulacje :)

Cytat: Kris1976 w 09.05.2013, 20:08
Wg mnie najciekawsza foka tdci mk2!
Bez dwóch zdań.  :]
Oberslejzen!

slawek_k87

Pogratulować auta i włożonej w niego pracy :) Pozdrawiam
2.0 tdci  194hp/470nm --> 2.2 tdci

holo

A w tle widać golfa na zacnej feldze...
Holo

Kris1976

...bo ja  wiem czy taka zacna... emerycka bardziej. Bakiego 18" jest zaczniejsza :-)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Panowie nie oszukujmy się Golf jednak zawsze pozostanie golfem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

baki

dzięki chłopaki, tak mi się wydaje ze jestem w połowie drogi z modyfikacjami auta a najciekawsze przede mną :)

Cytat: Essio w 09.05.2013, 19:41baki mam Cię. Teraz dopiero zauważyłem, że z tyłu tylko jedna rurka.

tak prawa strona profi zrobiona, jak będzie sytuacja że wydech musowo będzie wymieniany to dopiero się zastanowię na dwu-rurką ;)

Cytat: Kris1976 w 09.05.2013, 19:08Wg mnie najciekawsza foka tdci mk2! Do tego koloru mam sentyment...

dzięki Kris, kolor niby nie spotykany a ostatnio na skrzyżowaniu spotkałem się w takim zestawie: Roomster, Mazda 3, poliftowa foczka no i ja :D ale żaden z reszty kierowców jakoś nie poczuł mięty żeby zjechać i przynajmniej walnąć fotkę, dziwne te ludzie ;)

Cytat: slawek_k87 w 11.05.2013, 15:27Pogratulować auta i włożonej w niego pracy  Pozdrawiam

Powiem szczerze Slawek Twój Mondolot też niczego sobie :D
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

aicha

Niewątpliwie piękny samochód, szkoda tylko że taki drogi. Ole obiecałam sobie, że wezmę kredyt i na pewno gokupię. podzielę się z wami wrażeniami:)

MAG

Podwójny wydech w 2,0TDCI to jak dla mnie przerost formy nad treścią, więc ja osobiście taką modyfikację bym sobie odpuścił...



btw - ja to wręcz bym się zastanawiał nad cichociemnym wydechem jednostronnym do S-Max'a 2,5T - w końcu Focus I-ka RS ma wydech z jednym końcowym tłumikiem i jest to wystarczające, a nawet wczesniejsze modele Volvo 2,4T i 2,5T nawet w wersji T5 czy R miały na początku tez tylko jedną koncówkę ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: MAG w 31.05.2013, 12:39w końcu Focus I-ka RS ma wydech z jednym końcowym tłumikiem i jest to wystarczające
W turbo do niczego nie jest potrzebny podwójny wydech, wręcz jest on niepożądany z punktu widzenia osiągów (chociaż wielkiej różnicy to oczywiście nie robi). Podwójny wydech ma sens w silnikach V i ew. biturbo.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

baki

Doszedł mod dla oka, skośno-okie podróbki STkowych nakładek na pedały:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

2.0 TDCi 167KM 388 Nm

Essio

Wygląda przyzwoicie. :)
Oberslejzen!

baki

"toćka w toćkę" jak STkowe , ciekawe jak guma po roku będzie się zachowywała.

BTW dziś tylne zawieszenie zmieniam, nowy komplet wszystkich wahaczy wjeżdża więc sprężarka musi poczekać jeszcze chwilkę ;)

Mam nadzieję że jakość prowadzenia w zakrętach się poprawi - nie było dramatu ale zaczynało już postukiwać - podejrzewam że większość tulejek poza stabem jest od nowości w aucie.
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

krokodile1

Świetny samochód... i zachowany w takim dobrym stanie. Nic tylko pogratulować właścicielowi :)

baki

01.07.2013, 14:50 #28 Ostatnia edycja: 01.07.2013, 23:27 by baki
dzięki :D

W piątek odebrałem auto po wymianie wahaczy - świetna sprawa - zero luzu czy pisków, pewnie placebo ale wydaje mi się że jest mniej gąbczasty.

Teraz olej i filtr paliwa mnie czeka - chyba dziś kupię motula - tak go chwalą wszyscy że muszę aż sam to sprawdzić ;)

« Dodane: 01.07.2013, 23:27 »

i tak to wygląda ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A ostatnio wyskoczył mi błąd egr, wymęczyłem się ale go odkręciłem, na blaszce która kiedyś włożyłem "za" egrem odłożyło się co najmniej 1 mm grubości sadzy a dziurka z 6 mm zabiła się sadzą na 4mm ... więc jutro wsadzam blaszkę nową ale "przed" egrem tym razem - zobaczymy jak będzie :D

Wsadzam już bez dziurki więc zero sadzy będzie szło na zawór przez co będzie sobie pracował na sucho.
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

baki

taki mały "diwajs" a cieszy - wpadła lampka submarine, udało się w niezłej cenie ustrzelić

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

 

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

 

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



a taką miałem wcześniej

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



stara jeździ już u kolegi w foczce MK1 :D

i dwie fotki wyjazdowe, północ i centrum Polski

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


2.0 TDCi 167KM 388 Nm