Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Nowy RS??

auchim, 07.02.2013, 19:01 « poprzedni - następny »

Kris1976

proszę bardzo foto z Ułęża....na razie nie upalane;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Była pomarańcza ST...czas na RSa !

bishop

Cytat: Kris1976 w 24.06.2016, 18:25proszę bardzo
Napisz coś więcej? Jak się jeździ? Wrażenia. Głowę urywa?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

caqerr

Cytat: Kris1976 w 24.06.2016, 18:25
proszę bardzo foto z Ułęża...na razie nie upalane;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Cudnie wygląda w tym kolorze! Jakby tak jeszcze rejestracje usunąć hmm...

Kris1976

25.06.2016, 01:44 #423 Ostatnia edycja: 25.06.2016, 01:50 by Kris1976
Cytat: bishop w 24.06.2016, 19:37
Napisz coś więcej? Jak się jeździ? Wrażenia. Głowę urywa?
Na razie jest na dotarciu wiec 4500rpm max. Brzmi jak na ori wydech i 4 gary  rewelacyjnie. Strzały z wydechu od sport mode i wyżej....czad, aż się nie chce wierzyć że seryjnie zamontowali taki wydech.
Drift mode i launch control jeszcze nie testowane. Trakcja niesamowita, dla mnie to pierwsze AWD i brak uślizgu przy ruszaniu to inny świat. Nie trzeba pałować żeby z każdych świateł na luzie odjeżdżać. Podsterowność nie istnieje, lub nie umiem jej wywołać;) za to subtelnie zamiata tyłkiem, fajne uczucie w pełni kontrolowane pod nadzorem elektroniki...czuć wyraźnie jak na szybkich łukach dokręca zewnętrzne tylne koło do środka zakrętu.  Za pierwszym razem trochę mnie to zaskoczyło potem był już tylko fun, prawie jak AWD ale pod większą kontrolą. Ogólnie radocha z prowadzenia jest nieporównywalna z ST mk2. Czy faktycznie czuć 350km to jeszcze nie odpowiem...na razie auto lata w trybie emeryckim ;)
Zawias na normalu całkiem komfortowy na track mode jest beton nie do wytrzymania nawet na teoretycznie gładkiej ekspresówce, ale da się wyłączyć w tryb normal.
Mam wersję z ori stołkami....i dobrze. Trzymają dużo lepiej jak choćby Recaro w ST mk2 i siedzi się wystarczająco nisko ale są ciaśniejsze, także duży tyłek będzie się męczył. z kolei kubły są osadzone b. wysoko i bez możliwości regulacji, także nie żałuje wyboru.
Z minusów:bardzo mizerne nagłośnienie seryjnie  Sync 2 (w Mundku Titanium z 2014r są o klasę lepsze głośniki) i mały bagażnik ale jak się wyciągnie tą idiotyczną wkładkę ze styropianu pod podłogą to powinno być podobnie jak w zwykłym Focusie.

« Dodane: 25.06.2016, 01:50 »

Cytat: caqerr w 24.06.2016, 22:17

Cudnie wygląda w tym kolorze! Jakby tak jeszcze rejestracje usunąć hmm...
wolałbym w performance blue ale jak się nie ma co się lubi....
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

caqerr

Cytat: Kris1976 w 25.06.2016, 01:44wolałbym w performance blue ale jak się nie ma co się lubi...

No tak, żeby każdy miał takie problem :D
Nie wiem czemu ale mi się RS w tym kolorze strasznie podoba, jest genialny! Performance blue w moich oczach gorzej by wyglądał :P

steveno

Dzięki,Kris za podzielenie dzie emocjami dodaj foto i pełny opis swojego rodzynka Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ps.na duża dupę ja rozginalem sobie boczki fotela i jakoś się zmieściłem ;) graty fury mi tez się bardziej podoba niż niebieski
Do przodu!!!

Kris1976

Ten kolor powoduje że przejeżdżasz przez miasto prawie niezauważany. Tylko ludzie będący w temacie zwracają na niego uwagę.
na siekierkowskim zrównałem się z białym type-r a koleś mnie nawet nie zauważył...lekko irytujące;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TAM

Jeśli Ci to preszkadza, zrób sobie pasy biegnące przez maskę, dach i bagażnik – coś jak miały niektóre Fiesty ST czy Mustangi. Dobierzesz ładny kolor i będzie po pierwsze fajnie wyglądac, a po drugie nie da się tego nie zauważyć :-) No i koszt znikomy.

Kris1976

Nie dziękuję. Zostanie tak jak jest. Wrzucę tylko wypukłe niebieskie wlepki na lotce z dwóch stron.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Ładny.  Pozazrościć
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

st-power

Gratuluję i niech się sprawuje :) Rozumiem,że założysz swój temat i będziesz się z nami dzielił wrażeniami z jazdy i eksploatacji - jestem bardzo ciekaw tego autka :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

Kris1976

Pewnie się w końcu zbiorę, aktualnie trochę brakuje mi czasu nawet na porobienie sensownych fotek...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Adrian90

Gratulacje Kris!Świetnie wygląda!

Kris1976

Dzięki, na pewno nie rzuca się już tak w oczy jak Twój
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Adrian90

No to to nie, ale tylko to ;-)