[Mondeo] Odstające plastiki maskujące słupki boczne - jakaś rada?

weksla, 20.01.2013, 18:46 « poprzedni - następny »

weksla

Hej
Mam ten problem od samego poczatku, jednak dopiero teraz poruszam go na forum. Moiże ktoś spotkał się z podobnym (wiem że nie tylko moje auto ma taki defekt). Wada polega na odstających plastikach maskujących od strony wewnętrznej słupka srodkowego (na wysokosci pasów).
Dodam iż nie jest tam złamany  zaden zaczep który je trzyma gdyż ściągałem je. Jeśli ktoś ma podobny problem albo wie jaka jest na to rada prosze pisać.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

Ja tak nei mam, próbowałeś może przesunac tą uszczelke i to miejsce w którym teraz nie dolega ustawić np na progu?

weksla

To nic nie da bo uszczelki zmieniałem na takie z auta 2006r. Powodem tego odstawania jest ewidentnie ten plastik, uszczelka nie ma z tym nic wspólnego.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

WojtasS

może chcesz z nowszego mondeo? :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

l3on

wszystkie zaczepy napewno siedzą? ja miałem problem też raz z plastikiem i mi jeden zaczep nie siedział przez to że uszczelka blokowała
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3209.0.html  - < Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCI 130 PS

linkgrabber

Cytat: l3on w 21.01.2013, 07:20mi jeden zaczep nie siedział przez to że uszczelka blokowała


Też tak kiedyś miałem, najpierw zaklada sie plastik później uszczelke ale myślę, że weksla już to ćwiczył.

A z obu stron tak masz?

T

Cytat: weksla w 20.01.2013, 21:15Powodem tego odstawania jest ewidentnie ten plastik, uszczelka nie ma z tym nic wspólnego.
Na zdjęciu jednak widać, że uszczelka na pewnej długości wchodzi pod plastik... :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Uszczelka wchodzi pod plastik gdyż plastik odstaje od słupka i nawet po dociśnięciu znów sprężynuje do pozycji ze zdjęcia. Demontowałem je i nie widzę tam żeby coś było złamane i śa raczej wszystkie zaczepy. dzieje się tak z obu stron. A Wojtass co znaczy "Chcesz z nowszego mondeo"? Jak masz to na próbę mogę wziąć. Jak będzie ok to pohandlujemy. Jak nie to oddam.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps