Jaki wydech polecacie do st220

DAYCO, 29.12.2012, 18:02 « poprzedni - następny »

Essio

Kolejny OT, ale może warto.
7 miechów. na wiosnę ponad roczek. Dzidzia stworzona do spotów.
Nasze dziecko jeździ z nami od narodzin. A robimy 30 tyśków i więcej co rok. Także, jest idealne na spot.
Na pewno są osoby, które mają dzieci w podobnym wieku. Ja bym chętnie widział Nas, nasze żony i dzieci na takim spocie.
To niczym by się nie różniło od wakacji. Miejsce oczywiście dostosowane do naszych pociech.
My o wałeczkach i nasze żony o wałeczkach. Spot marzenie.

Ale to tylko marzenia... Pry szalony...  :}
Oberslejzen!

wilhelm

Weksla był kiedyś z chyba rocznym dzieciakiem na spocie, tyle że nie 2 dniowym ;)

Essio

Czyli się da, ale to nie problem.
Czy ma rok czy dwa to samo robi się w domu i na wakacjach.
Ważne aby warunki było przyzwoite i nic więcej.

Marzenia na bok, najpierw wątek o spocie a dzieci to pikuś.
Oberslejzen!

DAYCO

Dlatego na wiosne nie ma problemu gwarantuje ze sie pokaze z rodzinka i porownamy nasze st-ki.

cocu77

Ja mam cały układ Milltek i sobie chwalę ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.hale przemysłowe i inne hale dla biznesu.

Falubaz 1

Cytat: DAYCO w 04.01.2013, 20:02
Ja tez chetnie bym sie pojawil ale niestety dla mnie daleko z Nowego Sacza i teraz dzieciak jest najwazniejszy bo to 1 maluch w mojej rodzince wiec dopieszczany i rozpieszczany ;)ale na letni spot napewno gdzies sie pojawie.A koncowki wlasnie mierzylem i 100mm to tak ciasno strasznie musialby byc wydech na sztywno NA RAZIE zostawiam oryginalne a pomysle nad ta przepustnica i pozniej zestrojenie tego wszystkiego i jakis Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.chipek.Bo wkladka K&N juz jest zalozona :]
Ps.Kto by mi zrobil ta przepustnice albo ma do sprzedania juz zrobioną.

Ja mam oryginalna wypolerowana tylko bez TPS

wilhelm

Cytat: cocu77 w 15.01.2013, 16:58
Ja mam cały układ Milltek i sobie chwalę ;)

Sam kupowałeś, czy masz ST'eka od Andro?

Falubaz 1

Jeżeli chodzi o średnice to można zamontować 100 mm ale należało by wyciąć zderzak, dziś przymierzałem sobie końcówki Ultera 

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


fajnie wygląda ale szkoda mi ciąć zderzak.

NeroN

Niee... tylko nie jakieś kształty... ST220 musi mieć okrągłe... 100mm trzeba ciąć ? Eeee... nie wydaje mi się...
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Falubaz 1

Cytat: NeroN w 16.01.2013, 09:43
Niee... tylko nie jakieś kształty... ST220 musi mieć okrągłe... 100mm trzeba ciąć? Eeee... nie wydaje mi się...

Nie wiem jak jest sedanach ale u mnie jest 103 mm wiec 100 mm nie wejdzie bo ociera.

st-power

Coś tu cicho w temacie,mało osób widzę dłubie przy wydechu :D
Ktoś się może pochwalić przeróbkami,polecić coś konkretnego-wiadomo chodzi o ładny niskotonowy dźwięk, a nie o ryk.
Przyznam,że większość odsłuchiwanych wydechów na YT moim zdaniem ryczą-a w V6 powinno niskotonowo bulgotać :D
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

MAG

JP Exchausts - moje byłe ST jeździ na takim - dźwiek jest niesamowity - żadne ryki czy wycia, po prostu przepiekny bulgot ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: st-power w 26.02.2014, 16:43Ktoś się może pochwalić przeróbkami,polecić coś konkretnego-wiadomo chodzi o ładny niskotonowy dźwięk, a nie o ryk.
Jeśli chodzi Ci o dźwięk, to zacznij od dobrych tłumików końcowych. One mają największy wpływ na brzmienie, szczególnie na niskie tony.

Jeśli chciałbyś coś poprawić, to dodatkowo usuń zwężkę przy przejściu przez tylną oś. Jest tam tylko ok. 2,25", a powinno być 2,5" (ja mam 2,8, z powodu innych modyfikacji). Kolejną rzeczą, która może nieco poprawić osiągi jest decat, ale to niestety wiąże się zwykle z mało przyjemnymi wrażeniami dźwiękowymi.

Reszta wydechu, w tym tłumiki środkowe, jest ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

st-power

Napisałem do firmy JP ile kosztuje układ z przesyłką do Polski,ale póki co nie odpisali mi.
Jeśli same końcowe tłumiki mi poprawią dźwięk, to może zwrócę się do sprawdzonej i najlepszej firmy w Polsce tj. El-Tec(są drodzy,ale robią super) i zrobią mi końcowe tłumiki.

« Dodane: 27.02.2014, 09:51 »

Mam już odpowiedź od JP -kompletny wydech cat-back to koszt 3200zł z przesyłką do Polski.
Wychodzi drożej niż Milltek (bez środkowego tłumika),ale będzie cichszy.
Zobaczymy w maju/czerwcu będę do tego tematu zabierał się konkretnie.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

NeroN

Ja jak gadałem z kolesiem z JP na jesień (też padło na ten zestaw u mnie) to:

"Hello,

Thank you for your enquiry, ST220 Exhaust system is £472.77 inc Vat Plus
Carriage Approx £95.00 plus Vat
We would be able to give an exact cost of shipping if you supply us with a
postcode.


Look forward to hearing from you

Regards

Dave"

I można zamówić swojego kuriera bo nasz kosztuje tyle zł co u nich funtów.
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]