Jaki wydech polecacie do st220

DAYCO, 29.12.2012, 18:02 « poprzedni - następny »

DAYCO

Jak myslicie co zrobic z oryginalnym wydechem w moim mondku st220.Chcialbym zeby troszke glosniej mruczal ale nie wyl jak jakis polonez ;).Myslalem o wycieciu tylnych puszek i wstawic rurki i zostawic te oryginalne koncowki.Myslalem tez nad calym ukladem sportowym firmy MILLTEK ale cena jest kosmiczna prawie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.3tys.zl.Co byscie doradzili. :)

Falubaz 1

Cytat: DAYCO w 29.12.2012, 18:02
Jak myslicie co zrobic z oryginalnym wydechem w moim mondku st220.Chcialbym zeby troszke glosniej mruczal ale nie wyl jak jakis polonez ;).Myslalem o wycieciu tylnych puszek i wstawic rurki i zostawic te oryginalne koncowki.Myslalem tez nad calym ukladem sportowym firmy MILLTEK ale cena jest kosmiczna prawie Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.3tys.zl.Co byscie doradzili. :)
Czesc kolego, ja mialem ten sam problem i postanowilem udac sie do firmy Ulter tam razem z Panem Przemkiem wykonalismy uklad do St 220 Kombi ja zostawilem srodkowe tlumiki bo mam dzieciaki na pokladzie ale dziwiek jest super przyjemny lekki pomruk jak wywalisz srodkowy bedzie nieco glosniej ale przyjemnie w trasie, a koszt 1200 zl oczywiscie mozesz wybrac inne koncowki wtedy bedzie glosniej wszystko mozesz przymierzac na miejscu w firmie Ulter. Zobacz mojego eSTefana moze Ci sie spodobaja moje koncowki.

DAYCO

Hej Falubaz 1.Dzisiaj wydech zostal lekko zmodyfikowany tzn.wyciąłem te 2 srodkowe tłumiki i wstawiłem rurki i powiem szczerze ze glos sie lekko poprawil ale mam troszke niedosyt hehehe.Zastanawiam sie nad wycieciem jeszcze koncowych puszek i wspawac tez rury i nowe koncowki 100mm.Jak myslisz czy to juz nie bedzie przesadnie głosno albo czy glos nie zamieni sie w charczenie.Ulter fajna propozycja ale jak dla mnie to troszke daleko zeby sie tam wybrac.Teraz mam male dzieciatko i prace wiec nie mam czasu na takie wyjazdy.I chce cos sam pokombinowac.

Essio

DAYCO you tube z dźwiękiem możliwy?
Oberslejzen!

DAYCO

Postaram sie jutro nagrac i wrzucic  ;)

Essio

Podczas jazdy jest głośniej?
Siedziałeś może na tylnej kanapie jak środek wyciąłeś?
Oberslejzen!

DAYCO

Nie siedzialem z tylu ale dzwiek jest lekko glosniejszy na wyzszych obrotach bardziej slyszalny bulgot silnika V wiec w trasie nie bedzie uciazliwe.

Falubaz 1

Cytat: DAYCO w 02.01.2013, 20:55
Nie siedzialem z tylu ale dzwiek jest lekko glosniejszy na wyzszych obrotach bardziej slyszalny bulgot silnika V wiec w trasie nie bedzie uciazliwe.
Ja jak montowałem tłumiki na chwile zostawiłem 2,5 " bez końcowych tłumików i już było bardzo nie przyjemnie takie buczenie a od 4500 rpm to masakra. Daj filmik to posłucham.

DAYCO

To moze zostawie tak jak jest a zaloze tylko koncowki z ultera 100mm

Falubaz 1

Cytat: DAYCO w 02.01.2013, 21:43
To moze zostawie tak jak jest a zaloze tylko koncowki z ultera 100mm

Chcesz wspawać końcówki na rurkę bez tłumików ???Ja będę miał tak od kata 2,5 '' potem 2,25"" do końca. Jak wytnę środkowe tłumiki to wrzucę filmik. 

DAYCO

wspawam koncowki 100mm na te tylne puszki tylko te oryginalne wytne bo sa troszke za male moim zdaniem.A 100mm wypelni ladnie dziure.Czyli pelen przelot robisz to chyba tez bedzie glosno

wilhelm

Tak sobie zróbcie ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=ZP5W9-RqMIk
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=E0zhBAajO38

roki

Troche za glosny ale kozak :)
roki

Falubaz 1

Cytat: DAYCO w 02.01.2013, 22:22
wspawam koncowki 100mm na te tylne puszki tylko te oryginalne wytne bo sa troszke za male moim zdaniem.A 100mm wypelni ladnie dziure.Czyli pelen przelot robisz to chyba tez bedzie glosno

Wpadniesz do Zg na spocik? 11,01,2013

Essio

Cytat: Falubaz 1 w 03.01.2013, 23:23
Wpadniesz do Zg na spocik? 11,01,2013
Ponad 500km w jedną stronę...  ;(  Chyba, że mieszkacie bliżej siebie.
Oberslejzen!