[Mondeo] dodatkowe obniżenie foteli Recaro w ST220?

sseebbaa1, 26.12.2012, 21:49 « poprzedni - następny »

szaman696

Jaką instalacje?? W tej chwili są standard ori fotele

linkgrabber

elektryczną i jesli zalozysz z polifta do przedlifta grzane to bedzie dodatkowa robota z elektryka, odwrotnie tak samo

szaman696

W tej chwili nie ma grzania w samochodzie. Więc nawet jak jest taka opcja w tych z STka to się po prostu nie będzie podłączać. Chodzi mi o same szyny.

linkgrabber

fotele możesz mieć zwykłe a instalcje możesz mieć podciagniętą, jeśli nie to zawsze warto ją dołożyć.

Grzanie zimą przy skórze bardzo sie przydaje, uwierz na słowo ;)

Jeśli kupisz fotele z elektryczna regulacja przód-tył i innymi a nie masz u siebie takiej instalacji to nie przestawisz nawet fotela, ja musialem u siebie ciągnąc instalke do pasożyta

WojtasS

Cytat: linkgrabber w 10.12.2013, 10:50fotele możesz mieć zwykłe a instalcje możesz mieć podciagniętą, jeśli nie to zawsze warto ją dołożyć.

dokładnie ;) u siebie w standardowych  fotelach nie miałem grzania, a instalacja jest w samochodzie ;)


Cytat: linkgrabber w 10.12.2013, 10:50Grzanie zimą przy skórze bardzo sie przydaje, uwierz na słowo Wink

niestety jest tak jak mówisz... ja czekam na wtyczkę polifta od grzania zadków i będzie montaż ;)

Cytat: linkgrabber w 10.12.2013, 10:50ja musialem u siebie ciągnąc instalke do pasożyta


eee bez przesady ;) żeby elektryka w fotelu pasożyta działała to wystarczy podciągnąć dwa przewody z fotela kierowcy ;)

Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

linkgrabber

Cytat: WojtasS w 10.12.2013, 11:23żeby elektryka w fotelu pasożyta działała to wystarczy podciągnąć dwa przewody z fotela kierowcy


no ale warto zwrócić na to uwagę zanim sie wszystko poskręca bo ja wyciągałem drugi raz fotele :D

WojtasS

to fakt :) popatrzyłem wcześniej zanim fotele wkładałem ;) zresztą ja chyba z 4 razy wyciągałem fotele...bo niestety mam przedlifta, a fotele poliftowe i trzeba było  kombinować co by poducha nie świeciła ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

szaman696

Ok dzięki, fotele nie będą skórzane.