Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] Moj RSik

DejaVu, 26.12.2012, 11:21 « poprzedni - następny »

wilhelm

Super autko, miałem okazję przejechać się na miejscu pasażera w Radomiu, jak jeszcze była seria i prowadził się zajebiście. Rywalizacja na torze też niczego sobie :D

Cytat: DejaVu w 26.12.2012, 19:31obecnie na 5biegu nie ma trakcji na wilgotnej nawierzchni. Auto jest bardzo dzikie, potrafi wyrzucić przód na zewnętrzną w zakręcie bez różnicy z jaką jedziesz prędkością. z drugiej strony to dzięki temu wyczułem kiedy deptać w winklu tak aby szperka ładnie działała i auto jechało tam gdzie chcę. Niestety tylko te Nm bardzo ciężko okiełznać tak aby mniej mielił.

Jak już będziesz jechał do Heka żeby Ci dodał trochę koni to może udało by się zejść trochę w dół z momentem. Bo 560 to lekka przesada jak na ośkę, lepszym rozwiązaniem było by 380-390 koni i płaskie 500 Nm :D

Cytat: DejaVu w 26.12.2012, 18:40A poważnie na stoperze wychodziło mi ok 5,2s. niestety przydały by sie slicki i jakiś racelogic.

Ciekaw jestem jaki byłby czas na racelogicu w ulicznym setupie, ktoś na racingforum pożycza to ustrojstwo za jakąś symboliczną opłatą. Można by kiedyś załatwić takie coś na spota i porównać czasy ;)

WojtasS

RS'ik super! dźwięk miazga! nic dodać nic ująć :)

chciałbym się przewieź na miejscu pasożyta chociaż :)


kleber jakieś urządzonko ma(tak mi się wydaje) więc jak na wiosnę zrobi się spota, żeby już na letnich było, to można sprawdzić  :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

DejaVu

Cytat: WojtasS w 27.12.2012, 09:31chciałbym się przewieź na miejscu pasożyta chociaż Smiley
Cytat: WojtasS w 27.12.2012, 09:31więc jak na wiosnę zrobi się spota

i jak Ci cagerr ustąpi miejsca to prawy jest twój
370KM 560Nm by Heko

Kapi1983

to i ja sie pisze. mnie mozesz wziasc na hol :)
Kapi

DejaVu

Cytat: Kapi1983 w 27.12.2012, 22:37mnie mozesz wziasc na hol
będzie problem. strasznie marchewy lecą i linke przepali
370KM 560Nm by Heko

caqerr

Cytat: DejaVu w 27.12.2012, 19:43
i jak Ci cagerr ustąpi miejsca to prawy jest twój


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


wilhelm

Cytat: WojtasS w 27.12.2012, 09:31kleber jakieś urządzonko ma(tak mi się wydaje) więc jak na wiosnę zrobi się spota, żeby już na letnich było, to można sprawdzić

Kleber ma gtecha, ale on jest niestety równie miarodajny jak stoper, albo liczenie z filmiku. Jak ma być dokładnie to tylko racelogic ;)

T

Przez OBD można zmierzyć bardzo dokładnie, tylko trzeba najpierw sprawdzić GPS-em jakiej prędkości odpowiada rzeczywiste 100 km/h.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

linkgrabber

a jaki program polecasz?

T

Ja zwykle ScanXL-em mierzyłem. Ale czy jest najlepszy, trudno mi powiedzieć. Może jest coś bardziej specjalizowanego do takich pomiarów.

PS. Ktoś z Was sprawdzał dokładność programów do mierzenia osiągów dostępnych na komórki? Smarfony mają już bardzo dokładne GPS-y, więc taki program teoretycznie mógłby działać bardzo dokładnie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

A z tym stożkiem nie ma problemów ? Nie "łyka" zbyt ciepłego powietrza ?

Była pomarańcza ST...czas na RSa !

DejaVu

to nie stożek. to zamiennik k&n'a zamiast papierowego. dalej jest w fabrycznej obudowie.
370KM 560Nm by Heko

Kris1976

a słychać syczenie ?
obudowę masz przykręconą ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Pewnie nie słychać, ja mam stożek w puszcze i jest cisza. Chyba sobie z nudów zamówię jakiegoś blow offa na próbę, molo śmiga z takim od prawie roku i nie narzeka :D

DejaVu

Cytat: Kris1976 w 01.01.2013, 23:07a słychać syczenie?
obudowę masz przykręconą?
Nie. Tak
370KM 560Nm by Heko