Emblematy Ford.

Essio, 27.11.2012, 15:37 « poprzedni - następny »

tred102

Pierwszy samochód z umieszczonym logo marki Ford sprzedano 23 lipca 1903 roku. Od tego momentu rozpoczyna się również ewolucja tego emblematu, który w przeciągu ponad 100 letniej historii zmienił się 8 razy. Od dziesiątek lat umieszczany w najbardziej eksponowanym miejscu naszych samochodów, symbolizuje jakość, nowoczesność i najwyższe standardy, które tak cenią sobie w naszych samochodach ich właściciele.

Czujemy się wyróżnieni i zobowiązani wobec kierowców, którzy zaufali marce Ford. Dlatego chcielibyśmy pomóc w dbaniu o dobry wygląd Państwa auta, którego ważnym elementem jest właśnie logo Forda. Zapraszamy właścicieli samochodów naszej marki do Autoryzowanych Serwisów, na bezpłatną wymianę uszkodzonych lub zniszczonych emblematów z logo Forda. (szczegóły programu u Autoryzowanych Dealerów)

Dodatkowo każdy samochód zostanie poddany sprawdzeniu pod kątem technicznym na Recepcji Przejazdowej, dzięki czemu uzyskacie Państwo aktualne dane o stanie pojazdu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. pintura de fachadas   - Pozdrowienia  Mart1k4a

weksla

hmm a to poważnie jest przeznaczone dla każdego auta?
czyli co wymienią mi logo z tyłu i przodu?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Podobno do 10 lat, pojedź do aso na bank dadzą Ci nowe przód i tył.

weksla

a Ghia tez nowe dają?

« Dodane: 10.01.2013, 17:21 »

Niestety lipa. Niby auto mieści się w kryteriach ale mam grill poliftowy, a oni mogą mi dać tylko do przedlifta, bo tak wynika z VIN. Mogą dać tył tylko bo był taki sam.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

"wymień" sie z grillem z kims kto ma polifta a potem możecie sie znowu zamienic jak chcecie i wypic browarka :D