[Mondeo] Skrzypiacy fotel kierowcy ---sposob rozwiazany i skuteczny

roki, 08.11.2012, 19:16 « poprzedni - następny »

roki

 :D 8) Witam kolegow.Ostatnio gdzies na forum widzialem post dotyczacy skrzypiacych foteli kierowcy w  Mondeo,szczegolnie w wersjach ze skorzana tapicerka...Problem mnie takze dotyczyl az do dzis :) Skrzypialo mi opieradlo a wlasciwie to jak pochylalem sie do przodu lub do tylu...Sprawe zalatwilem uzywajac WD-40 dokladnie kolo szyn prowadzacych fotel bardziej pod siedliskiem od strony pasazera jest taka sruba z okraglym "grzybkiem" i to wlasnie ja nakarmilem wd-kiem..teraz jest cisza i spokoj :) a skrzypialo momentami okropnie i.mialem juz dosc.Jutro dolacze fotke z dokladnym miejscem.Chociaz niekoniecznie akurat to samo miejsce moze wam skrzypiec..ale moze akurat.Pozdroo.Niech moc ST bedzie z wami ;)
roki

auchim

wd wysycha i pewnie po jakimś czasie problem wróci

roki

To posmaruje innym lubrykantem przynajmniej wiem dokladnie gdzie ;)
roki

weksla

no daj daj fotkę może się przydać.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Ja zrobiłem tuning tylnych boczkó które są z pseudo skóry. Dałem do obszycia czarnym materiałem :)

Koszt - 50zł - teraz nie skrzypi skóra z oparć jak się ociera o boczki - błogi spokój... ;)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

Essio

NeroN pstryknij zdjęcie jak możesz. Jestem ciekaw wyglądu.
Oberslejzen!

rustin

możesz wrzucić fotke tej śruby ? :)

roki

Ok wieczorem wrzuce na forum :)
roki


weksla

no dawaj te fotki :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

A fotki nie ma... U mnie tez skrzypi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

DonMateok

Poratujcie bo tez mam ten sam problem :) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://youtu.be/4nmUTtQ8dMk?t=31s a nie chce na chybil trafil pryskac WD, chociaz pewnie z czasem jezeli nikt nie poratuje bedzie trzeba.

fabio210

To samo u mnie skrzypi, przy przyspieszaniu, lub hamowaniu, myślałem, że się poluzował boczek od drzwi, a to jednak fotel.
Daj kolego te fotkę, bo mnie też już to denerwuje.

yayko

Mi też  od paru dni coś  trzeszczało i winnym okazały  się  prowadnice  fotela na razie psikłem wd40 i cisza :) w weekned jakimś  smarem przelece i będzie  spokój  :)