Customowe emblematy

linkgrabber, 27.09.2012, 16:56 « poprzedni - następny »

kodex

Te właśnie ma Ryży ale być może nasz kolega z forum będzie miał ciekawszą ofertę no i krajową!
Pozdrawiam :)

kodex

Wysłałem prośbę o wycenę zamówienia 20 emblematów do HEKO UK
Pozdrawiam :)

Essio

Jaka jest stawka wyjściowa jednej sztuki?
Oberslejzen!

kodex

10,50 funta
Pozdrawiam :)

kodex

Mam odpowiedz z UK..

CytatPlease place an order for 20 badges on CREATOR Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.domedbadge.co.uk in any colour you wish
and we will manually send you paypal invoice for 20 badges priced as  for one colour but different sizes

I hope it is ok with you.
Kindly please take a time and order before 12th December to avoid Royal Mail delays, as usual before Christmas.

Zatem na pewno będzie zniżka a jaka to się okaże po zamówieniu ale na pewno wyjdzie taniej niż w Polsce. Liczę, że koszt sztuki przy tym zamówieniu wyniesie max 40zł w przypadku dużego emblematu na przód.

Twórzcie emblematy na stronie w kolorach jakie wam odpowiadają a potem nie zamawiajcie tylko wrzucajcie tutaj wymiary i sztuki.

Można tam zrobić również okrągłe emblematy np. do naklejenia na felgach.

Zbieram zamówienia do końca 23 grudnia.

1. kodex | emblematy: 126x50mm 100x37mm 57x22mm | tło: czerwone | napis: czarny | razem 3szt.
Pozdrawiam :)

auchim

ja mam z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.dmb.uk.com/ co do jakości i trwałości nie mam zastrzeżeń a kilka lat już są przyklejone więc szczerze polecam.

Co do tego Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.domedbadge.co.uk/ to wyznaje zasadę Jak cie widzą tak cię piszą i nie spodziewał bym się jakiejś wyjątkowej jakości po produkcie zakupionym przez stronę www którą sam mógłbym lepiej napisać w notatniku a nie jestem webmasterem  ;)

kodex

Oglądałem ten produkt i nie mam do niego zastrzeżeń.
Pozdrawiam :)

olo

1. kodex | emblematy: 126x50mm 100x37mm 57x22mm | tło: czerwone | napis: czarny | razem 3szt.
2. olo | emblematy: 126x50mm 100x37mm 57x22mm | tło: granatowe | napis: czerwony | razem 3szt.

kodex

Dzięki koledze marcin24 z MKP, który dał namiar jest możliwość zamówienia emblematów w cenie 10-12 funtów (przód+tył). Można też zamówić emblemat na kierownicę w cenie 3 funtów.

Można tam zamówić również okrągłe emblematy np. do naklejenia na felgach.

Kto jest zainteresowany proszę wpisywać się na listę w poniższym formacie.

#. nick | samochód | jakie emblematy | kolor tła | kolor napisu ford

np.
1. kodex | mondeo mk3 po lifcie | emblematy: przód, tył, kierownica | tło: czerwone | napis: czarny
Pozdrawiam :)

wilhelm

Cytat: kodex w 13.12.2012, 22:24Dzięki koledze marcin24 z MKP,

Przecież info o tej stronie pojawiło sie w tym temacie przynajmniej kilka razy :)

olo

No to jeszcze raz

1. kodex | mondeo mk3 po lifcie | emblematy: przód, tył, kierownica | tło: czerwone | napis: czarny
2. olo | mondeo mk3 przed liftem zderzak RS | emblematy: przód, tył, kierownica | tło: granatowe | napis: czerwony


linkgrabber

wg moich obliczen na mkp jest już 5 osob zapisanych łącznie ze mną także Panowie deklarujcie sie :P

Falubaz 1

Cytat: linkgrabber w 17.12.2012, 13:31
wg moich obliczen na mkp jest już 5 osob zapisanych łącznie ze mną także Panowie deklarujcie sie :P

Ja też się pisze dla mnie proszę na przód kolor napisu czerwony wypełnienie czarne.

linkgrabber

tylko przód? bo można jeszcze na tył, kierownice i na dekielki alusów

Falubaz 1

Cytat: linkgrabber w 20.12.2012, 01:08
tylko przód? bo można jeszcze na tył, kierownice i na dekielki alusów
Ok to jeszcze na kierownice.

« Dodane: 20.12.2012, 21:30 »

Jak z platnoscia?