[Fiesta] ST150 Black Matte

Mustang, 09.09.2012, 13:54 « poprzedni - następny »

Mustang

Ponieważ spodobały mi się ostatnio omawiane emblematy a kwota 70zł/szt. troszkę mnie przerosła postanowiłem poszperać w internecie  :D

Znalazłem gościa, który robi emblematy ale nie z żywicy a laminatu. Jak postanowiłem tak zamówiłem 3 szt. i efekt możecie ocenić sami. Fakt faktem, że te z żywicy bardziej mi się podobają ale coś ca coś.
Koszt całości z wysyłką 52zł

Czerwony jest na kluczyk.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Oczywiście musiałem się pobawić więc troszkę je dopracowałem i prysnąłem klarem bo się nie błyszczały.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.








wilhelm

Ten mat to normalny lakier czy plastidip? Znaczki fajnie wyglądają :)

Mustang

Cytat: wilhelm w 11.10.2012, 01:29Ten mat to normalny lakier czy plastidip?

plastidip, zależało mi na tym żeby nie naruszać lakieru.

Cytat: wilhelm w 11.10.2012, 01:29Znaczki fajnie wyglądają

dzięki :)

yoseph

Siemano;p My też się znamy z fkp i ze spotu w Krakowie;p  Jak chcesz to machnę Ci takie emblematy z zywicy za przysłowiową flaszkę;p

Mustang

Siema Yoseph! Jak najbardziej pamiętam. Kurczę szkoda, że wcześniej nie wiedziałem :( Ale byłbym chętny jeszcze raz na te emblematy dla siebie i ojcu do foki. Może od razu ogarniemy te tarcze zegarów jak będziesz miał czas oczywiście ;)
Bywasz teraz w Krakowie czy już na stałe siedzisz w Tbg?

weksla

ja też chętny byłbym na emblematy. Dajcie jakieś info.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yoseph

Możemy pomyśleć nad tarczami:) co do szczegółów to wypytaj Mariost z fkp. On jeździ z takimi więc i opinia będzie obiektywna:) Podobno po założeniu i podświetleniu indiglem kolory wychodzą pastelowe. Nie wiem czy masz u siebie diody czy jak;p Ja mam u siebie jeszcze w starej technologii, czas na coroczną zmianę tarcz przyjdzie w styczniu:)
     Jeśli chodzi o emblematy to myślę że zrobiłbym je tak, że na srebrnej błyszczącej folii zadrukowalbym czarne logo, tak żeby litery  F O R D były błyszczące, całość zalewane żywicą " liquid lens" czyli dokładnie taką jak wszystkie zalewane naklejki. Nie wiem czy we wszystkich modelach logo jest w tym samym rozmiarze, dlatego musicie mi podesłać szerokość własnych emblematów. Oczywiście kolor tych emblematow to pełna dowolność, można też zadrukować "płótnem węglowym" czy co tam sobie wymyślicie:) Jeśli będzie Was dwóch to koszt z przesłyką szacuję w granicach 25 zł za komplet. Większość kosztów stanowi tutaj żywica która jest horrendalnie droga i występuje w takich opakowaniach, że jeśli zacznę opakowanie i go nie skończę, to reszta praktycznie przepada.
Pozdrawiam

Mustang

W fieście ostatnio dużo się dzieję ale brakuje czasu na jakieś relacje konkretne :(
W kwietniu Fiesta Odwiedziła Grześka z GTPerformance gdzie otrzymała przelot od kolektora do końcowej puszki.
Efekt zadziwiający bo przyrost 12KM ! Tutaj składam wielkie dzięki dla Grześka i polecam z czystym sumieniem bo przykłada się do tej pracy jak mało kto i co najważniejsze są efekty a ja jestem zadowolony ;)


Na majówkę zabrałem ST-ka na tor co by się przewietrzył ale pogoda się wysrała i było więcej ślizgania.
moje wypociny poniżej;p
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=XNpg1YBeBS8

Modyfikacji jest zasadniczo dużo więcej ale to następnym razem już ze zdjęciami.


baki

świetny eSTek, miałem kiedyś Mk6 3D z małym 1.4tdci, chorowaliśmy z żonką na ST, do tej pory z żonką nam się podoba nadwozie
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

cramp120

Trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie. :D

Mustang

Dawno nic nie aktualizowałem :(
Fiesta już nie jest matowa... wróciłem do oryginału bo brakowało mi połysku :)
Poza tym dokończyłem wydech i strasze ludzi na ulicach :D Doszedł też gwint AP i zmieniłem koła na OZ superleggera 17" a także ogarnąłem hamulce.

Niestety mam tylko pare zdjęć na tym setupie i to kiepskich:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No i nadszedł czas na ogłoszenia parafialne.
Fiesta jest na sprzedaż. W garażu pojawiło się coś mocniejszego i szukam dla ST-ka nowego domu. Pod spodem aktualne fotki już na zimówkach.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




st-power

Felgi cudne - gleba też-ale czy nie obcierają Ci opony o błotniki z przodu?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

bishop

Cytat: st-power w 17.12.2013, 13:36Fiesta jest na sprzedaż.
Fajna fiesta. Na tym gwincie wygląda drapieżnie  :evil:
Cytat: Mustang w 17.12.2013, 12:46W garażu pojawiło się coś mocniejszego
Pochwal się.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Mustang

Dzięki :)

Cytat: st-power w 17.12.2013, 15:36Felgi cudne - gleba też-ale czy nie obcierają Ci opony o błotniki z przodu?

Generalnie lekkie tarło było w zakrętach i raz wciągło prawy błotnik co widać na jednym zdjęciu. Ranty błotników specjalnie zaginałem ale i tak mnie poniosło z tą glebą przy tym kole bo et było za niskie.


Cytat: bishop w 17.12.2013, 19:10Pochwal się.

Jak będzie czas to cykne foty i opisze ale mogę zdradzić, że to pomarańczowa turbawka :)


aaa nagrałem jeszcze wydech, filmik wyszedł średnio i nie oddaje do końca rzeczywistego dźwięku.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/XryQSCThZVM

sseebbaa1

Autko bardzo fajne i drapieżne, ale niestety nie na moje gabaryty.

A co nowego w garażu?
Pytam z ogromną ciekawością, bo po Fieście ST widzę, że bardzo lubisz swoje samochody!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy